دوره SCRUM - آموزشگاه ویستا
دوره SCRUM

دوره SCRUM

دوره ی آموزشی SCRUM از جمله دوره هایی است که در رسته ی دوره های پروگرمینگ (PROGRAMMING ) قرار گرفته و به شما در انجام پروژه هایتان بسیار کمک می کند.
اسکرام یک فرایند و یا تکنیک ساخت محصول نیست. در حقیقت چارچوبی است که شما می توانید به وسیله ی تکنیک ها و ابزارهای گسترده ای که در اختیار شما قرار می دهد، مشکلات و مباحث پیچیده ی مدیریت توسعه ی محصولات را برطرف کرده و فرآیندهای گسترده ای را اجرا کنید. شما بوسیله ی اسکرام می توانید نحوه ی مدیریت خود را کنترل کنید و میزان تاثیر گذاری مدیریت خود بر پروژه را مورد بررسی قرار داده و زمانی که متوجه روش های توسعه ی مختلف شدید، می توانید آن ها را بهبود ببخشید. آموزش اسکرام بسیار ساده است اما مسلط شدن به آن بسیار مشکل می باشد. به همین دلیل است که دوره های آموزشی با استفاده از متدهای مختلف، فرایند یادگیری شما در مبحث اسکرام را سرعت می بخشند.
با استفاده از اسکرام، شما در هر لحظه از مراحل انجام پروژه می توانید از وضعیت پیشرفت و مشکلات و تهدیدهای احتمالی آن مطلع شوید. در حقیقت اسکرام به گونه ای است که بازده پروژه های تیمی را به حداکثر خود رسانده و راهکارها و چارچوبهایی را برای برطرف کردن مشکلات موجود در تیم ارائه می دهد. حال اگر شما تیم کاری ای دارید که پیشرفت را در آن احساس نمی کنید، اسکرام می تواند سکوی پرتابی برای تیم کاری شما باشد. با اسکرام، شما می توانید تحویل یک پروژه را در زمان مقرر، با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب، تضمین کنید.
از جمله مخاطبین اصلی این دوره می توان به تمامی تیم های کاری که پروژه های مختلفی را انجام می دهند، تمامی افرادی که قصد بهبود فرآیند کاری خود را دارند و به طور کلی تمامی کسانی که به اسکرام علاقمند هستند، اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  دوره XML
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۴
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره XML

دوره ی آموزشی XML WEB SERVICE AND SERVER COMPONENTS WITH MS C#.NET از جمله دوره ...
دوره XML
1 امتیاز 5 ستاره

دوره TFS

دوره ی آموزشی TFS (TEAM FOUNDATION SERVER)، از جمله دوره هایی است که در راستای ...
دوره TFS
امتیاز

دوره MVC 5.2

دوره ی آموزشی MVC 5.2 به همراه آژاکس و جی کوئری و بوت استرپ، از ...
دوره MVC 5.2
امتیاز

دوره PYTHON

دوره ی آموزشی  PYTHONیکی از دوره های برنامه نویسی است که در رسته ی دوره ...
دوره PYTHON
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top