دوره SAN - آموزشگاه ویستا
دوره SAN

دوره SAN

دوره ی آموزشی SAN از جمله دوره هایی است که شرکت بزرگ HP برای ایجاد فضایی بسیار گسترده در بین مردم، برای استفاده از محصولات خودش، ایجاد کرده است.
در حقیقت این شرکت، تجهیزات و خدماتی از قبیل نرم افزارهای مختلف و… را در فضای الکترونیکی ایجاد کرده که در سراسر دنیا مطرح است و اما این خدمات، نیازمند آموزش های لازم برای استفاده و بسط و گسترش دارند. اما این دوره نیز به به دست آوردن درکی جامع از فناوری های پیشتاز در زمینه ی تجهیزات SAN ، می پردازد و به شما در این راستا کمک شایانی خواهد کرد. شما در دوره های گذشته با تجهیزات SAN آشنا شده اید و در این دوره به صورت تخصصی به این تجهیزات نگاه خواهید کرد. آشنایی کامل و سریع شما با فناوری ها و مفاهیم SAN از جمله اهداف اولیه ی برگزاری این دوره به شمار می رود. در حقیقت در کار با تجهیزات SANشما با چالش هایی روبرو می شوید که در این دوره سعی می شود تجربه ی لازم و کافی برای رویارویی با این چالش ها در محیط های مبتنی بر این تجهیزات، به شما انتقال داده شود. در این دوره نیز شما هم به صورت تئوری با مطالب مهم و کلیدی آشنا خواهید شد و هم به صورت عملی و در قالب کارگاهی (آزمایشگاهی)، کار با اینگونه تجهیزات و همان تجربه های لازم را به شما آموزش خواهیم داد. نصب و راه اندازی و پشتیبانی و پیکربندی اینگونه تجهیزات نیز از دیگر مباحثی هستند که در این دوره و یا دوره های قبلی، به شما آموزش داده می شوند.
اما مخاطبین این دوره کسانی هستند که دوره های مربوط به تجهیزات SAN را پشت سر گذاشته و به دنبال پیشرفت در این مسیر، قصد ادامه دادن و به دست آوردن درکی جامع از این تجهیزات می باشند.

بیشتر بخوانید:  دوره HP Proliant
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۳۱
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

کانفیگ سرور HP

DVD مربو به کانفیگ سرور را درون دستگاه قرار دهید و سرور را روشن کنید، ...
کانفیگ سرور HP
امتیاز

دوره HP Insight Control Server

دوره ی آموزشی HP Insight Control Server Deployment Foundations از جمله دوره هایی است که ...
دوره HP Insight Control Server
امتیاز

دوره HP Proliant

دوره ی آموزشی HP Proliant ml/dl/sl servers از جمله دوره هایی است که کمپانی HP ...
دوره HP Proliant
امتیاز

دوره HP StoreSure

دوره ی آموزشی از جمله دوره هایی است که در آن، کمپانی HP، به تشریح ...
دوره HP StoreSure
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top