دوره safe design - آموزشگاه ویستا
دوره safe design

دوره safe design

safe design طراحی ایمن در ساخت و برای جلوگیری از تخلف در ساخت و ساز، استفاده و مراحل تخریب سازه مهم است. طراحی ایمن یک فرایند است که به عنوان ادغام شناسایی خطر و روش های اولیه در فرآیند طراحی برای حذف یا کاهش خطر آسیب ساختار طراحی شده تعریف شده است. این شامل تمام طراحی شامل امکانات، تجهیزات، محصولات، طرح و پیکربندی است. طراحی ایمن شامل همه کارها و وظایف از طرف مشتریان به طراحان و سازندگان است.
یکی از برنامه هایی که به عنوان بخشی از این ابتکار عمل انجام می شود، به منظور ارتقاء طراحی ایمنی به عنوان وسیله شناسایی خطرات و حذف خطرات و خطرات پیش از ورود به محل کار، تلاش می کند. و قانون سلامت و ایمنی سالمت ۲۰۰۴ (قانون سلامت) مجموعه ای از وظایف را برای کنترل خطرات در طراحان، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارفرمایان و افرادی که با مدیریت یا کنترل محل کار کار می کنند، اعمال می کند. رویکرد طراحی ایمن به ادغام شناسایی خطر و اقدامات کنترل خطر در فرایند طراحی به منظور شناسایی خطرات و از بین بردن یا آسیب پذیری و کاهش خطرات بهداشت و ایمنی اشاره دارد. یک رویکرد طراحی ایمن باید در اولین فرصت مورد استفاده قرار گیرد و در نظر گرفته شده برای کل دوره عمر ساختمان، ساختار، گیاه و محل کار طراحی شده است. برای مثال، خطراتی که ممکن است در هنگام ساخت، استفاده، نگهداری ایمن طراحی و تخریب یک ساختمان وجود داشته باشد، باید به عنوان بخشی از طراحی طراحی Safe Design و خطرات کنترل شده شناسایی شود.
اهداف این دوره شامل اصول طراحی شی گراء است و دانش آموز میتواند کلاس های استاندارد، قابل تست و قابل قبول است.در این دوره سعی شده است تا الگوهای طراحی (Design safe) نیز به شکل کاملا عملی و به صورت مثال در حین جلسات کلاس به دانشجویان آموزش داده شود.
مخاطبین این دوره شرکت های تولید نرم افزار و یا سازمان هایی که به دنبال معماری مناسب جهت پیاده سازی نرم افزارهای تجاری بزرگ با کیفیت، قابل تست، مقیاس پذیر و توزیع شده با بازدهی بالا هستند.
آن دسته از برنامه نویسانی که قصد دارند در تیم های حرفه ای توسعه ی نرم افزار جهت انجام پروژه های بزرگ شرکت داشته باشند.
آن دسته از برنامه نویسانی که به مباحث طراحی و معماری نرم افزار علاقه داشته و قصد دارند تا با به روزترین روش های طراحی و معماری آشنا شوند.

بیشتر بخوانید:  دوره Software Testing
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره Software Testing

دوره ی آموزشی Software Testing تحلیل و تست نرم افزار از جمله دوره هایی است که ...
دوره Software Testing
1 امتیاز 5 ستاره

دوره XML

دوره ی آموزشی XML WEB SERVICE AND SERVER COMPONENTS WITH MS C#.NET از جمله دوره ...
دوره XML
1 امتیاز 5 ستاره

دوره JQUERY

دوره ی برنامه نویسی  JQUERY (جی کوئری) یکی از دوره هایی است که زبان برنامه ...
دوره JQUERY
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top