دوره RUP - آموزشگاه ویستا
دوره RUP

دوره RUP

دوره ی آموزشی (The Rational Unified Process (RUP از جمله دوره هایی است که به منظور پیش برد اهداف شما در فرایندهای مهندسی نرم افزار، ارائه شده است.
دوره های آموزشی ای در جهان وجود دارند که نرم افزارهای مختلف و زبان های مختلف برنامه نویسی و… را به شما آموزش می دهند تا بتوانید با استفاده از آن ها، پروژه های کاری خود را به سرانجام برسانید. اما هیچ دوره ای نمی تواند بهترین راهبردها را برای انجام یک پروژه به شما ارائه دهد، مگر RUP. با شروع این دوره، شما با روش های تحلیل مختلفی آشنا خواهید شد که به نوعی می توان آن ها را مبتنی بر موارد کاربردی و مسائل مرتبط با مدیریت پروژه و تحلیل خطر پذیری، دانست. به طور خلاصه، شما در این دوره با روش های کاربردی برای مدیریت پروژه آشنا خواهید شد و از طرفی نیز می توانید خطر پذیری های موجود در پروژه، ریسک های موجود و انجام دادن یا ندادن آن ها در پروژه را نیز شناسایی و مورد بررسی قرار دهید. البته در این دوره به موارد دیگری نیز پرداخته خواهد شد که از جمله ی آن ها می توان به این مورد اشاره کرد که یکی از راهبردهای پروژه های موفق، طراحی ساختار نرم افزار بر مبنای اجزاء COMPONENT BASED می باشد.
در یک کار تیمی، وظایف هریک از اعضای گروه، وظایف مدیر پروژه و از همه مهم تر مدیریت پروژه یکی از اصلی ترین و اولیه ترین کارهای موجود می باشد. در این دوره، ما به تشریح این وظایف و مدیریت ها و اجزای آن ها نیز خواهیم پرداخت. در آخر نیز شما می توانید در این دوره، با مقایسه ی RUP و سایر فرایندهای موجود، به کاربردی بودن این دوره نیز پی ببرید.
مخاطبین اصلی این دوره نیز کارشناسان فناوری اطلاعات و مدیران فناوری اطلاعات و ادمین های شبکه می باشند.

بیشتر بخوانید:  چگونه از طریق برنامه نویسی اندروید ثروتمند شویم؟
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۷
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top