دوره PYTHON - آموزشگاه ویستا
دوره PYTHON

دوره PYTHON

دوره ی آموزشی  PYTHONیکی از دوره های برنامه نویسی است که در رسته ی دوره های آموزشی  PROGRAMMING قرار گرفته و به شما مفاهیم و چگونگی این ابزار قدرتمند در زمینه ی برنامه نویسی را آموزش می دهد.

در حقیقت پایتون یکی از نرم افزارهایی است که به دلیل ساده بودن آن و اینکه بسیار به زبان انسان نزدیک است، در بسیاری از کمپانی های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. سرمایه گذاری کمپانی هایی مثل گوگل بر روی این زبان برنامه نویسی، به این دلیل است که به دلیل نزدیک بودن زبان آن با زبان انسان، برنامه نویسان می توانند به سرعت آنچه را که در ذهن خود دارند به مرحله ی اجرا درآورده و خروجی آن را مشاهده کنند. همین نکات است که باعث شده تا گوگل بسیاری از قسمت های موتور جست و جوی خودش را با این زبان توسعه دهد. باز هم همین عامل است که باعث شده بسیاری از کارشناسان امنیتی، برنامه هایی که برای جلوگیری از حملات سایبری به شبکه های مختلف نوشته می شود را با این زبان توسعه دهند، چرا که سرعت عملکرد و ایجاد ایده های جدید در مقابله با حملات، در این زبان برنامه نویسی بسیار بالا می رود. پایتون جزو نرم افزارهای برنامه نویسی آسان به شمار می رود، و شما به راحتی می توانید با کمی آموزش آن را فرا بگیرید. اما توجه داشته باشید که اجرای ایده های متفاوت و حتی دانش ابتدایی در مورد این زبان نیز به آموزش هایی نیاز دارد که ما سعی کرده ایم در این دوره آن ها را به شما آموزش دهیم.

مخاطبین این دوره کسانی می باشند که می خواهند سرعت کاری خود در برنامه نویسی را بالا برده و همچنین ایده های جدید را سریعتر به مرحله ی اجرا برسانند.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۸
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره XML

دوره ی آموزشی XML WEB SERVICE AND SERVER COMPONENTS WITH MS C#.NET از جمله دوره ...
دوره XML
1 امتیاز 5 ستاره

دوره TFS

دوره ی آموزشی TFS (TEAM FOUNDATION SERVER)، از جمله دوره هایی است که در راستای ...
دوره TFS
امتیاز

دوره MVC 5.2

دوره ی آموزشی MVC 5.2 به همراه آژاکس و جی کوئری و بوت استرپ، از ...
دوره MVC 5.2
امتیاز

دوره PHP

دوره ی آموزشی PHP از جمله دوره های مرتبط با مبحث PROGRAMMINGمی باشد که به ...
دوره PHP
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top