دوره PHP - آموزشگاه ویستا
دوره PHP

دوره PHP

دوره ی آموزشی PHP از جمله دوره های مرتبط با مبحث PROGRAMMINGمی باشد که به منظور توسعه ی سایت ها و… ، برای دانشجویان عزیز طراحی و ارائه شده است.
زبان PHP از جمله زبان های توسعه دهنده ای است که امروزه بسیار علاقمند داشته و با زبان های توسعه دهنده ی دیگر به رقابت می پردازد. در حقیقت زبان PHP آنقدر کامل هست که بتواند توسعه دهندگی سایت های پیشرفته همچون ویکی پدیا، فیسبوک و… را به عهده بگیرد و مدیران این سایت ها از آن استفاده کنند. این زبان مورد علاقه ی بسیاری است چون یک توسعه دهنده ی کلاسیک به شمار می رود و به طور مخصوص برای ساخت اپلیکیشن های پویا توسعه یافته است.
از جمله مباحثی که در این دوره به شما آموزش داده می شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
آشنایی با اصول مقدماتی برنامه‌نویسی، نصب سرور مجازی و شروع یک برنامه hello world، تعریف متغیرها و آرایه‌ها، توابع، دستور echo , print، دستورهای for, for each, while , switch، به‌کارگیری و ارسال email، ایجاد یک سرور ایمیل مجازی، اصول و نحوه طراحی و پیاده‌سازی یک پایگاه داده در mysql، نحوه اتصال به پایگاه داده mysql، دستورات insert , update, delete، نحوه فراخوان داده از طریق php و استفاده آن در صفحات وب، نحوه ترکیب css , java script با php برای پویایی صفحات، آشنایی با امنیت پایگاه داده و sql injection، نحوه استفاده از برنامه Dreamweaver، برای تسهیل برنامه‌نویسی به زبان php، نحوه دریافت و ارسال sms از طریق صفحات وب
در حقیقت مباحثی که در بالا گفته شد، به عنوان سرفصل های این دوره به شمار می روند.
از مخاطبین این دوره نیز می توان به تمامی افرادی که قصد توسعه ی سایت ها، اپلیکیشن ها و… را از طریق زبان PHP دارند، اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  دوره MVC 5.2
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۵
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top