دوره OSWE - آموزشگاه ویستا
دوره OSWE

دوره OSWE

دوره OSWE مربوط به مباحث امنیتی است.
صنعت وایرلس روز به روز در حال گسترش است. اما متاسفانه، تنظیمات امنیتی که در تجهیزات وایرلس پیاده سازی شده است اغلب دچار مشکلاتی است و در نتیجه، آنها را آسیب پذیر میکند. در عمل بسیاری از شرکتها و سازمانها هنوز از شبکههای وایرلس آسیب پذیر استفاده میکنند این به علت کمبود آگاهی امنیتی یا درک نامناسب از ریسکها است.
‏OSWE یک تست امنیتی برای تست نفوذ در وب است. این دوره دانش آموزان را به چالش می کشد برای اثبات از طریق ارزیابی چالش انگیز و ارزیابی برنامه های وب و پروسه هک شدن درک درستی داشته اند. OSWE امتحان ساخت یک آسیب پذیری اختصاصی از راه دور برای میزبان است.
OSWE، قادر است آسیب پذیری های موجود در برنامه های وب را با استفاده از فن آوری های مختلف شناسایی کند و حملات سازمان یافته را به شیوه ای کنترل و متمرکز انجام دهد. OSWE قادر است بیش از راه اندازی هرگونه سوء استفاده از پیش نوشته شده را انجام دهد، اما همچنین می تواند با موفقیت به کنترل کد بپردازد.
دوره (WiFi (Wireless Attacks برای سازماندهی و تشریح حملات مربوط به وایرلس طراحی شده است و با استفاده از ابزارها و تکنیکها، درک خوبی از نا امنیهای وایرلس را به مخاطبان میدهد.
در عمل بسیاری از شرکتها و سازمانها هنوز از شبکههای وایرلس آسیب پذیر استفاده میکنند این به علت کمبود آگاهی امنیتی یا درک نامناسب از ریسکها است.دوره (Wifu (Wireless Attacks برای سازماندهی و تشریح حملات مربوط به وایرلس طراحی شده است و با استفاده از ابزارها و تکنیکها، درک خوبی از نا امنیهای وایرلس را به مخاطبان میدهد.این دوره برای تست کنندهها طراحی شده است تا بتوانند حملات مختلف وایرلس را انجام دهند.
پیش نیاز برای این دوره آموزشی che است.
مخاطبین این دوره کارشناسان امنیت، مدیران فناوری اطلاعات، مدیران امنیت اطلاعات،افراد علاقمند به مباحث امنیتی و تست نفوذ هستند.

بیشتر بخوانید:  دوره ECIH
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۸
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top