دوره آموزشی شبکه - آموزشگاه ویستا
دوره آموزشی شبکه

دوره آموزشی شبکه

دوره ی آموزشی شبکه ، از پرمخاطب ترین و جذاب ترین دوره های موجود در آموزشگاه ما می باشد، که به منظور ارتقای سطح دانشجویان در زمینه ی شبکه ارائه شده است.

شبکه چیست؟

در چه جاهایی کاربرد دارد؟ آیا تا به حال شده است که اسم آن به گوشتان خورده باشد، یا در کاری به آن نیاز پیدا کرده باشید؟

استفاده از شبکه در سازمان های کوچک و بزرگ

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، فرایندهای گذشته، آسان تر از قبل انجام می پذیرند. فرایندهایی که در گذشته، زمان زیادی را از کارکنان یک ارگان یا سازمان، و یا مدیران بخش های مختلف، می گرفتند. از جمله این فرایندها می توان به نامه نگاری، ذخیره ی اطلاعات، بایگانی، اطلاع رسانی و… اشاره کرد که همه را می توان در یک سازمان مشاهده کرد و هرچه سازمان مورد نظر بزرگ تر باشد، این فرایندها گسترده تر بوده و به نسبت آن نیز در گذشته زمان بیشتری را از کارکنان بخش های مختلف می گرفتند. به همین منظور، شبکه پدید آمد تا ارتباط های مختلف از جمله  voice،  video و… و همچنین ارتباط های از طریق ایمیل و نامه نگاری های از این طریق، را بهبود ببخشد و از طریق شبکه بتوان تمامی آن ها را در یک سازمان بزرگ یا کوچک، اجرایی کرد. حتی بخش های مختلف دیگر از جمله بایگانی مدارک و ذخیره سازی اطلاعات و یا به اشتراک گذاری نامه ها و اطلاعات در یک سازمان نیز می تواند از طریق همین شبکه ها انجام پذیر باشد. به علاوه ی این نکته که این شبکه ها درون سازمانی هستند و هیچ کدام از اطلاعاتی که درون آن ها تبادل می شود، به بیرون درز نخواهد کرد. اما گسترش این شبکه ها، نیازمند پایه گذاری هایی است که باید به آن ها توجه کرد. در ابتدای امر شما باید با تجهیزات این شبکه ها آشنا شوید.

تجهیزات دوره شبکه

تجهیزات شبکه

مثلا یکی از مهم ترین و معتبرترین تجهیزات شبکه در دنیا، تجهیزات سیسکو هستند که می توان برای پایه گذاری یک شبکه در یک سازمان یا ارگان، از آن ها استفاده کرد. تجهیزات دیگری نیز وجود دارند که می توان از آن ها استفاده کرد، اما سیسکو با توجه به پشتیبانی قوی و کلاس های آموزشی ای که مخصوص تجهیزات خود در سراسر دنیا برگزار می کند، خود را جزو معتبرترین تجهیزات در این زمینه به اثبات رسانده است. دوره هایی نظیر CCNA که دارای بخش های مختلفی است که از پایه گذاری و تاسیس یک شبکه گرفته، تا نحوه ی پیکربندی و تنظیمات آن را شامل می شوند.

راه اندازی یک شبکه ی مدرن

اما بحث دیگر در شبکه، مکان راه اندازی، و نحوه ی راه اندازی این شبکه ها می باشد که در دوره هایی که وجود دارند، می توانید تمامی دانشی که در این زمینه به آن نیازمند هستید را بیابید. شما در این دوره ها، باید نحوه ی پیکربندی و تنظیمات دهی بر روی یک شبکه را بیاموزید، چرا که هر روزه ممکن است مشکلات مختلفی در این گونه شبکه ها پدید آیند و نیازمند رفع این گونه مشکلات باشید. اما مهم ترین نکته ای که یک مهندس شبکه باید بیاموزد، نحوه ی ایمن سازی یک شبکه است. در گذشته چون مدارک و اطلاعات محرمانه یا غیرمحرمانه در بایگانی ها، بایگانی می شدند و دسترسی به آن ها مشکل بود، این مشکل کم تر به وجود می آمد. اما امروزه وقتی شما تمامی اطلاعات و مدارک موجود در یک سازمان را در بستر شبکه قرار می دهید، هکرها و کسانی که سارقین این اطلاعات می باشند، به راحتی می توانند به آن ها دسترسی پیدا کنند. اما یک مهندس شبکه می تواند با استفاده از تجهیزات و برنامه نویسی های مربوط به این حوزه، از دسترسی های بیجا و ایجاد مشکلات امنیتی برای شبکه جلوگیری کند و ساختار آن را به گونه ای معماری کند که هیچ گونه اطلاعاتی به بیرون درز نکند. در این زمینه نیز دوره های متنوعی وجود دارند که از برنامه نویسی در این بستر گرفته تا استفاده از نرم افزارهای مربوطه را به شما می آموزند. اما امروزه سعی شده است تا بر روی بستر شبکه، امکاناتی نظیر ارتباط های تلفنی، وایرلس، ویدیو کال، ویس کال، ویدیو کنفرانس و… ایجاد شود تا در سازمان مورد نظر بتوان از راه دور نیز کارهای مربوطه را انجام داد. یعنی به گونه ای می توان گفت که شبکه، تا حدودی توانسته است اقدامات حضوری در یک سازمان را کاهش دهد و افراد زیادی را از طریق خود با سازمان مورد نظر در ارتباط قرار دهد. حتی از مکان های مختلف در سراسر دنیا.

شروع دوره آموزشی شبکه

ورود به دنیای شبکه

اما شما برای اینکه بخواهید با دوره های شبکه و به طور کلی با کارکرد شبکه آشنا شوید، باید از ابتدا و از سطوح مقدماتی شروع به تحصیل در دوره های مربوط به آن شوید. دوره هایی که شروع آن ها با  Network+ می باشد و ادامه دهنده ی این راه را می توان دوره های  Security+ ،  Storage+ و… دانست. اما اگر از تجهیزات خاصی استفاده می کنید، مثلا سیسکو، باید به طور تخصصی دوره های مربوط به همان تجهیزات را مورد آموزش قرار دهید. مثلا شما برای شروع دوره های سیسکو باید از دوره ی  CCNA Routing Switching شروع به فعالیت کنید و در دوره های بعدی، با مباحثی همچون ویس، وایرلس، امنیت، فایروال، وی پی ان، آی پی اس و… آشنا شوید. اما کاربردهای شبکه به همین جا ختم نمی شوند و شما برای این که به یک مهندس شبکه تبدیل شوید، باید در دوره هایی شرکت کنید که علاوه بر مسائل تئوری که به شما آموزش داده می شوند، مباحث عملی را نیز به طور کامل از نزدیک مشاهده کنید. مثلا دوره هایی که شما در آن ها فقط مسائل تئوری امنیت را بیاموزید، هیچ گاه نمی توانند به شما در ایمن سازی یک شبکه کمک کنند. و یا مثلا دوره هایی که در آن فقط به صورت تئوری، مباحث ذخیره سازی اطلاعات و یا به اشتراک گذاری آن ها را توضیح می دهند، هیچ گاه نمی توانند به یک مهندس شبکه کمک کنند تا بستری مناسب برای ذخیره سازی اطلاعات را فراهم کند. به همین منظور، تمامی دوره هایی که برای شما در نظر گرفته ایم، دوره هایی هستند که به صورت تئوری و عملی، ابتدا با شرح مباحث مربوطه به صورت تئوری و سپس همراه با کار با سیستم های شبکه، به شما مباحث مربوط به شبکه را آموزش می دهند و کمک می کنند تا دانش خود را در این زمینه کامل کنید. اما باید این نکته را نیز بدانید که کار بر روی بستر شبکه، تنها بسته به انجام امور به مدت طولانی و تجربه ی بالا بستگی دارد. به طور مثال، هکرهایی وجود دارند که سال ها کارشان هک کردن سایت ها و شبکه های مختلف می باشد و هیچ گاه یک مهندس شبکه که به تازگی وارد این عرصه شده است، نمی تواند با آن ها به صورت جدی مقابله کند. پس صبر و پشت کار در این دوره ها می تواند عامل موفقیت شما و همچنین بدل کننده ی شما به یک مهندس شبکه ی قوی باشد.

مخاطبین دوره های شبکه چه کسانی هستند؟

اما بسیاری بر این عقیده اند که شروع چنین دوره هایی، نیازمند دانش قبلی می باشد. در این جا باید بگوییم که دانش قبلی در این زمینه ها، از جمله برنامه نویسی و … در این زمینه، می تواند به رشد شما بسیار کمک کند. اما هرکسی که علاقمند به این گونه موضوعات می باشد و یا در کار خود نیازمند استفاده از بستر شبکه است، می تواند از سطوح پایه ی این دوره ها شروع به تحصیل کرده و به مرور با دانش شبکه آشنا شود. چرا که کار در این گونه بسترها، نیازمند دانش های دیگری نیز هست که در ابتدا شاید به نظر شما غیر مرتبط باشند اما بسیار کاربردی محسوب می شوند. به طور مثال شاید شما فکر کنید که برنامه نویسی، امری است که مربوط به مهندسان برنامه نویس و مهندسان نرم افزار می باشد اما باید بدانید که فعالیت در بسترهای شبکه، نیازمند دانش برنامه نویسی، از طریق برنامه های مختلف نیز می باشد که در طول دوره هایی که می گذرانید، به شما آموزش داده می شوند. به طور مثال، تمامی هکرهایی که در این زمینه فعالیت می کنند، از طریق برنامه نویسی های مختلف وارد شبکه شده و اطلاعات را به سرقت می برند. پس شما در دوره ای که مربوط به هک و ضد هک می باشد، با روش هایی که آن ها استفاده می کنند آشنا شده و می توانید برای مقابله با آن ها، از روش های خودشان استفاده کنید. پس همانطور که اشاره کردیم، شروع دوره های شبکه و تبدیل شدن به یک مهندس network، هیچ نیازی به دانش های قبلی و کار در این زمینه ندارد. البته وجود این دانش ها و تجربه ی کاری می تواند شما را در این مسیر بسیار جلوتر قرار دهد. اما تمامی کسانی که به این گونه موضوعات علاقمند هستند، از جمله تمامی دانش جویان نرم افزار، کامپیوتر، IT و… و یا تمامی مهندسین و کارشناسان فنی و مدیران فنی شرکت هایی که از بستر شبکه استفاده می کنند، و یا حتی تمامی افرادی که در هیچ کدام از این زمینه ها فعالیت ندارند، اما علاقمند به تحصیل در این دوره ها و ادامه ی فعالیت در این زمینه در آینده را دارند، می توانند از مخاطبین این دوره ها به حساب آیند و دوره های آموزشی خود را از پایه،  یعنی دوره هایی نظیر  Network+ و… شروع کنند و ادامه ی این مسیر را به درستی بپیمایند.

 

متخصص شبکه شوید چه امروز چه فردا

4.8/5 ( 5 بازدید )

دیدگاه مشتریان

قوانین و مقررات

0.0
00

قوانین و مقررات عمومی سایت گروه آموزش ویستا

مقررات ذکر شده در زیر، مجموعه قوانین حاکم بر گروه آموزش ویستا می باشد، و ثبت نام و عضویت شما در سایت گروه آموزش ویستا به این معنی است که از این قوانین آگاهی داشته و آنها را پذیرفته اید. بنابراین توصیه می گردد قبل از ثبت نام حتما اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین بفرمایید. ایجاد هر گونه تغییراتی در قوانین این سایت از اختیارات گروه آموزش ویستا است؛ و هر گونه تغییری در قوانین از طریق همین صفحه (صفحه قوانین و مقررات) به اطلاع اعضا محترم خواهد رسید. بنابراین تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی و ثبت قوانین سایت گروه آموزش ویستا این صفحه می باشد. در صورت ایجاد تغییر در قوانین ابتدا از طریق این صفحه اطلاع رسانی صورت می گیرد؛ و بلافاصله بعد از درج قانون جدید در سایت گروه آموزش ویستا ، قوانین جدید لازم¬الاجرا می باشند.

 • پایگاه اینترنتی گروه آموزش ویستا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • پایگاه اینترنتی گروه آموزش ویستا در چارچوب قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ای کشور فعالیت می¬نماید. همچنین تمامی اعضا این باشگاه نیز به این مجموعه قوانین مقید می باشند.
 • اطلاعات، محتویات و خدمات ارائه شده در این وب سایت مختص اعضا گروه آموزش ویستا می باشد و همچنین مالکیت معنوی این محتوا در اختیار شرکت پیشگامان ویستا است؛ بنابراین هر گونه سوء استفاده از محتوا مغایر با قوانین سایت گروه آموزش ویستا بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. البته استفاده از محتویات سایت برای وبگاه ها و وبلاگهای شخصی برای استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
 • هر گونه استفاده از “page-scrape”، “robot”، ”spider” یا سایر ابزارهای اتوماتیک، الگوریتم، برنامه یا مراحل دستی مشابه برای دستیابی، مالکیت، کپی یا هدایت قسمتی از وب سایت ممنوع می باشد. همچنین به کارگیری هر روش دیگری برای فراگیری ساختار وب سایت یا تلاش برای کسب اجزاء، اسناد یا اطلاعات وب سایت ممنوع می باشد. دسترسی غیرمجاز به هر یک از قسمت ها یا مشخصات وب سایت یا سایر سرویس های ارائه شده آن از طریق هک کردن، رمزگشایی و نیز سایر روش های غیرمجاز ممنوع بوده و عواقب قانونی خواهد داشت.
 • گروه آموزش ویستا هیچ مسئولیتی در قبال لینک های اتصال به سایر وب سایتها ندارد. محتوا، قوانین، ضوابط و مقررات وب سایتهای لینک شده از طریق این سایت، قطعا محتوا و ساختاری متفاوت خواهند داشت و اینکه لینک وب سایت مذکور در این سایت قرار گرفته، دلیل بر تایید آن وب سایت از طرف گروه آموزش ویستا نمی باشد. بنابراین توصیه اکید می شود، نسبت به حق مالکیت، ضوابط و شرایط وب سایت گروه آموزش ویستا مورد نظر توجه فرمایید.
 • تمامی محتویات این وب سایت ازجمله متن ها، تصاویر، لوگوها، نمادها، عکس ها و نرم افزارها، دارایی های شرکت پیشگامان ویستا محسوب شده و تلفیق (به معنای جمع آوری، مرتب سازی و گرد هم آوری) محتویات این سایت نیز منحصراً متعلق به شرکت پیشگامان ویستا بوده و توسط قوانین بین¬المللی کپی رایت محافظت می گردد. بنابراین استفاده¬هایی همچون بازسازی، تغییر، مشارکت، انتقال، چاپ مجدد، نمایش یا استفاده از محتویات و مطالب این وب سایت ممنوع می باشد.
 • استفاده از وب ¬سایت به هر روشی که سبب آسیب دیدگی ، ایجاد وقفه یا زیان رسیدن به آن شود، ممنوع می باشد. بدین وسیله تمامی اعضاء توافق می نمایند که در صورت نقض مقررات و قوانین مربوطه، تمامی خسارات احتمالی وارده بر شرکت پیشگامان ویستا ، کارکنان و شرکت های تابعه آن را بر عهده بگیرند.
 • ارسال هر گونه موضوعات خلاف قانون، خلاف شرع و خلاف اخلاق در وب سایت ممنوع می باشد. همچنین درج مطالب فریب دهنده و خلاف واقع پیگرد قانونی دارد. همینطور ارسال و یا استفاده از مطالب و موضوعاتی که حاوی ویروسهای نرم افزاری، فعالیتهای سیاسی، درخواستهای تجاری، نامه های زنجیره ای و یا SPAM باشند نیز ممنوع می باشد
 • استفاده از وب سایت به هر شکلی که سبب ایجاد آزردگی خاطر، ناراحتی و یا هیجان بی مورد سایرین گردد، ممنوع می باشد
 • مسئولیت مطالب ارسال شده توسط اعضا به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید پیشگامان ویستا نمی باشد
 • برای اینکه فرد عضو بتواند از محتوا و امکانات گروه آموزش ویستا استفاده کند، باید در چارچوب قوانین سایت گروه آموزش ویستا فعالیت کند؛ هرگونه تخطی از این قوانین توسط عضو این اختیار را به شرکت می دهد که با فرد خاطی برخورد کند. تصمیم گیری در مورد نحوه برخورد با اعضایی که قوانین سایت را رعایت نمی کنند، به عهده شرکت می‌باشد. این مجازات می تواند، کسر قسمتی و یا تمامی امتیازات فرد عضو باشد، می تواند گرفتن دسترسی عضو به بخشهایی از سایت باشد، و یا حتی منجر به ابطال عضویت فرد در گروه آموزش ویستا گردد. در اینصورت فرد هیچ گونه حق ادعا و اعتراضی به تصمیم گرفته شده نخواهد داشت.
 • تبلیغ و یا فروش مستقیم و یا غیر مستیم هر نوع محصول مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران در وب سایت گروه آموزش ویستا اکیدا ممنوع می باشد .

http://iranlaws.hamrahnet.com/ لینک سایت قوانین جمهوری اسلامی ایران

http://internet.ir/crime_index.html لینک جرایم رایانه ای

http://www.ecommerce.gov.ir/ قوانین تجارت الکترونیکی

— نکات ضروری ثبت نام آنلاین :

خواندن اطلاعات مربوط به دوره مندرج در صفحه اختصاصی هر دوره و اطلاع از پیش نیازهای لازم برای انتخاب دوره ضروری می باشد .

با توجه به تخصصی بودن دوره ها امکان تغییر زمان برگزاری دوره وجود دارد لذا آمادگی به جهت تطبیق زمانبندی گروه آموزش ویستا لازم است

در وارد کردن اطلاعات هویتی و شماره های تماس و ایمیل دقت فرمایید لذا در صورت ذکر اطلاعات ناصحیح مسئولیت عدم اطلاع رسانی با متقاضی خواهد بود

ثبت نام نهایی به صورت حضوری انجام می گردد لذا همراه داشتن کارت ملی و یک قطعه عکس الزامی است .

پس از ثبت نام و واریز وجه امکان انصراف و استرداد وجه مقدور نمی‌باشد و فقط در مواقع خاص امکان حضور در دوره جایگزین میسر است .

کسب نمره ۶۵ از ۱۰۰ به منظور صدور گواهی پایان دوره نیاز می باشد .

 

 • تعهدات موسسه در قبال دانشجو

  موسسه متعهد است که اطلاعات مشاوره ای در خصوص دوره مورد تقاضای دانشجو را در اختیار ایشان قرار دهد .

  موسسه متعهد است در قبال پرداختهای دانشجو بابت شهریه رسید مستند ارائه نماید .

  موسسه متعهد است در صورتی که برای دانشجوی ثبت نامی مشکلات جسمی یا پزشکی با گواهی معتبر پیش آمد،نسبت به شرکت دادن دانشجو در دوره جایگزین اقدام نماید.

  موسسه متعهد است که مدرس مناسب جهت تدریس دوره مورد نظر متقاضی را انتخاب نماید . میزان توانایی و مهارت مدرس به وسیله برگزاری نظر سنجی دوره  پس از طی ۵ الی ۱۰ ساعت از کلاس (حدودا جلسات سوم دوره های ترمیک ) ارزیابی می گردد .

  موسسه متعهد است در صورت ضعف مهارت فنی مدرس و یا نقص انظباطی مدرس ، مدرس دیگری را جهت اتمام دوره جایگزین و یا دانشجویان دوره را در دوره  مشابه دیگری ادغام نماید .

  موسسه متعهد است سرفصلهای دوره را به دانشجو ارائه نماید .

  موسسه متعهد است تجهیزات فنی مورد نیاز دوره را که از طرف مدرس قبل از شروع دوره درخواست داده شده است را فراهم نماید .

  موسسه متعهد است که یک نفر پشتیبان فنی جهت رفع مشکلات احتمالی در کلاس را انتصاب نماید .

  موسسه متعهد است که تغییر برنامه جلسات کلاس را از طریق اطلاعات تماسی که دانشجو در فرم ثبت نام خود درج نموده به ایشان اطلاع رسانی نماید.

  موسسه متعهد است که لیست حضور و غیاب دانشجویان به همراه نمرات و نظر سنجی دوره را در اختیار محل کار فرمای دانشجو قرار دهد

  موسسه متعهد است در صورت کسب حداقل نمره ۷۵ واحد از ۱۰۰ واحد امتحان پایان دوره ، ظرف مدت یک ماه نسبت به صدور مدرک دانشجو اقدام نماید .

 • تعهدات دانشجو در قبال موسسه

  دانشجو متعهد است که دوره پیش نیاز مربوط به دوره مورد تقاضای خود را گذرانده باشد . در غیر این صورت مسئولیت مفید نبودن دوره به عهده دانشجو است

  دانشجو متعهد است که اطلاعات لازم در فرم ثبت نام را به صورت صحیح و کامل درج نماید تا در خصوص اطلاع رسانی موسسه ، صدور مدرک و مراتب حقوقی

  خللی ایجاد ننماید . در ضمن دانشجو با ثبت نام خود رسما موافقت خود را با ارسال پیامهای اطلاع رسانی اعلام می نماید .

  دانشجو متعهد است که مراتب بعدی ثبت نام شامل ارائه مدارک لازم مانند عکس ، کپی مدارک شناسایی و تسویه حساب کامل و تاییدیه واحد مالی موسسه جهت حضور در کلاس را به نحو احسن انجام دهد

  دانشجو آگاه است که پس از ثبت نام امکان انصراف و استرداد شهریه به هیچ عنوان میسر نمی باشد،دانشجو متعهد می شود که به هرگونه تصمیمات موسسه در قبال برگزاری کلاس تمکین نماید.تنها درصورت بروز مشکلات پزشکی جهت عدم امکان حضور با ارائه مستندات پزشکی معتبر می تواند درخواست جابجایی دوره نماید.

  دانشجو متعهد است که نظر خود را در خصوص مدرس و شرایط برگزاری دوره از طریق درج در فرم های نظر سنجی به موسسه اعلام نماید . در غیر این صورت موسسه در قبال نارضایتی دانشجو مسئولیتی نخواهد داشت .

  دانشجو متعهد است در صورت صلاحدید موسسه در خصوص جایگزینی مدرس و یا تشکیل جلسات فوق العاده و یا تغییرات زمان بندی دوره از تصمیمات موسسه تمکین نماید .

  دانشجو متعهد است هنگامی که به دلایل کاری یا شخصی امکان ادامه حضور در دوره را ندارد ، مانند سایرین به تعهدات خود در هنگام ثبت نام پایبند باشد

  دانشجو متعهد است به هیچ نوعی ضبط تصویری از کلاس را انجام ندهد و در خصوص ضبط صدای کلاس با مشاور دپارتمان خود هماهنگی لازم را انجام دهد

  بدیهی است که در صورت موافقت موسسه با ضبط صدا ، در اختیار قرار دادن آن به افراد خارج از کلاس ممنوع و امری غیر اخلاقی می باشد

  دانشجو متعهد است در تنظیمات سیستمها و تجهیزات در کلاس ، بدون هماهنگی با پشتیبان فنی موسسه تغییری ایجاد ننماید .

  دانشجو متعهد است در صورتی که خسارتی به کلیه تجهیزات و ادوات آموزشی موسسه وارد نماید ، مسئولیت جبران خسارت را بپذیرد .

  دانشجو متعهد است تنها سوالات محدوده سرفصلهای ارائه شده را مطرح نماید و در موارد طرح مشاوره ، پروژه ، خرید تجهیزات و ….. با موسسه هماهنگ نماید

  دانشجو متعهد است در حفظ نظم و آرامش کلاس نهایت تلاش خود را به کار گیرد . در غیر این صورت موسسه حق خارج کردن دانشجو از دوره را دارد

  دانشجو متعهد است در ۷۵ درصد تعداد جلسات دوره و حتما در جلسه امتحان پایان دوره جهت احراز صلاحیت دریافت مدرک شرکت نماید .

  دانشجو متعهد است در صورت دارا بودن شرایط دریافت مدرک پایان دوره ، درخواست مدرک خود را در موسسه و یا در سایت به صورت رسمی اعلام نماید

  دانشجو متعهد است که در حفظ و نگهداری مدرک خود کوشا باشد ، در غیر این صورت مدرک المثنی به هیچ وجه صادر نمی گردد .

4.8/5 ( 5 بازدید )

 1. عرفان
  ۱۳:۴۳ مورخه ۰۴ تیر ۹۷

  ممنون بابت مقاله خوبتون
  به نظرتون کار تو شبکه کار راحتیه ؟

 2. متین امیری
  ۱۱:۰۸ مورخه ۰۷ تیر ۹۷

  با سلام احترام
  ممنون از لطف شما
  داشتن حرفه در حوزه شبکه باعث قدرت در کار می شود و الان همه جا دنبال یک نفر هستن برای ساخت و توسعه شبکه

 3. مرادی
  ۱۶:۲۰ مورخه ۲۱ تیر ۹۷

  زمان برگزاری دوره آموزشی شبکه از کی شروع میشه ؟

 4. متین امیری
  ۰۱:۳۷ مورخه ۲۲ تیر ۹۷

  با سلام احترام
  مرادی عزیز
  جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۸۰۸۰ تماس بگیرین

 5. صبا
  ۰۱:۳۶ مورخه ۰۲ مرداد ۹۷

  اگر امکانش هست درمورد CCNP هم توضیح بدین

 6. متین امیری
  ۰۱:۴۹ مورخه ۰۲ مرداد ۹۷

  صبای عزیز
  سلام
  شما می توانید از طریق لینک زیر تمامی بخش های CCNP رو بخوانید
  https://vistaac.com/category/course/cisco/
  با تشکر از شما
  گروه آموزشی ویستا

 7. بهنام
  ۱۶:۱۱ مورخه ۰۸ مرداد ۹۷

  ممنون بابت مقاله خوبتون
  ممنون میشم مقاله های مربوط با شبکه هم بزارین
  با تشکر از شما

 8. متین امیری
  ۱۶:۱۴ مورخه ۰۸ مرداد ۹۷

  بهنام عزیز
  سلام
  حتما

 9. امیرحسین
  ۱۱:۱۱ مورخه ۰۱ شهریور ۹۷

  با سلام احترام
  هزینه دوره شبکه به صورت حرفه ای چقدره ؟

 10. متین امیری
  ۱۲:۱۱ مورخه ۰۱ شهریور ۹۷

  با سلام احترام
  امیرحسین عزیز
  جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۸۰۸۰ تماس بگیرین

 11. متین امیری
  ۰۸:۴۸ مورخه ۰۷ شهریور ۹۷

  دوستان گرامی من این دوره رو بهتون پیشنهاد میکنم

 12. حسینی
  ۱۱:۱۲ مورخه ۲۲ شهریور ۹۷

  واقعا ممنون در خصوص مطلب در خصوص دوره آموزشی شبکه
  من میدونم بیام پیش شما
  یه متخصص دوره شبکه حرفه ای میشم

 13. متین امیری
  ۱۱:۲۵ مورخه ۲۲ شهریور ۹۷

  حسینی عزیز
  سلام
  خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم
  و امیدواریم یه مهندس شبکه حرفه ای بشین

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۴,۰۴
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره سیسکو CCNA

قسمتی از ویدیو آموزشی مربوط به دوره CCNA سیسکو در آموزشگاه ویستا   [video width="1024" height="768" mp4="https://vistaac.com/wp-content/uploads/2020/01/CCNA.mp4"][/video]

چراغ‌های روترها اطلاعات مهمی را فاش می‌کنند

تا به امروز درباره راه‌کارهای مختلف و نسبتا عجیبی که هکرها برای سرقت اطلاعات شخصی ...

نقشه دپارتمان دوره CCNA Datacenter

نقشه دپارتمان دوره CCNA Datacenter

دوره CCNA Collaboration

دوره CISCO Certified Network Associate) ccna Collaboration ) در رابطه با مهارت فنی در نصب ...
Top