دوره Network + - آموزشگاه ویستا
دوره Network +

دوره Network +

دوره آموزشی Network + یکی از دوره هایی است که در آن به مباحث شبکه و گستردگی های آن پرداخته خواهد شد.
در این دوره شما با مفاهیم شبکه و نحوه ی استفاده از آن ها در زمینه های مختلف آشنا خواهید شد. در حقیقت کسانی که می خواهند متخصصین شبکه را استخدام کرده و از آن ها در زمینه های ارتباطات شبکه ای استفاده کنند، از شما مدرک Network + را طلب می کنند. در زمینه ی شبکه نباید یک بعدی پیش رفت. بدین معنی که شما در هنگام یادگیری شبکه، باید هم با مباحث تئوری آن آشنا شوید و هم از مباحث عملی آن استفاده کنید تا در پیچیدگی هایی که شبکه ها دارا هستند دچار مشکل نشوید.
پس از گذراندن این دوره به شما طوری آموزش داده خواهد شد که از مباحث cisco و mcse که از مباحث مهم شبکه هستند، درک بیشتری پیدا کنید.
در ابتدای این دوره و پس از گذراندن مفاهیم ابتدایی شبکه، شما با نحوه ی راه اندازی یک شبکه آشنا شده و پس از آن به نصب و اجرا و پیکربندی آن می پردازید. پس از گذراندن مباحث نصب و اجرا، شما قادر خواهید بود تا تنظیمات و خدمات بیشتر بر روی بستر شبکه را فراگرفته و از آن ها در شبکه های تحت کنترل خود استفاده کنید. تامین امنیت، نگهداری، تعمیر شبکه های کامپیوتری و مباحث دیگری از این قبیل نیز مباحث مهمی هستند که هر مهندس شبکه باید آن ها را آموخته باشد و از آن ها بهترین استفاده برای بهینه سازی شبکه های سازمانی را بکند.
پس در راستای برآورده کردن نیازهای شبکه ای خود، به دوره هایی از این قبیل مراجعه کنید تا دانش شبکه ای خود را تقویت کرده و از آن در راه اندازی و کنترل یک شبکه ی کامپیوتری، نهایت استفاده را ببرید.

بیشتر بخوانید:  دوره +Security
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۳۱
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره HP Server

دوره ی آموزشی HP Server از جمله دوره هایی است که کمپانی بزرگ HP Server ...
دوره HP Server
امتیاز

دوره +storage

دوره آموزشی storage+ یکی از دوره هایی است که به عنوان پیش نیازهای دانش شبکه ...
دوره +storage
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top