دوره NET FRAMEWORK - آموزشگاه ویستا
دوره NET FRAMEWORK

دوره NET FRAMEWORK

دوره ی آموزشی .NET FRAMEWORK که بر اساس برنامه نویسی در نسخه ی ۴٫۰ ) WINDOWS FORMS APPLICATIONS) طراحی و ارائه شده است، بر پایه ی پلتفرم .NET در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت. در این دوره به دانشجویان، در قالب تدریس علمی کاربردی، مباحث مورد نظر آموزش داده خواهد شد و پس از اتمام آن، دانشجویان قادر خواهند بود که در پروژه های Small Scaleو Medium Scale شرکت کنند و برنامه های خود را به بانک های اطلاعاتی متصل سازند و از این امکان بهره ببرند. در حدود ۴۰ درصد از این دوره را به آموزش مباحث OOP اختصاص داده ایم که در حدود بیش از ۶۰ نمونه برنامه مورد بحث قرار خواهند گرفت. و در ادامه ۶۰ درصد دوره را به انجام پروژه های کاربردی WINDOWS APPLICATIONS اختصاص می دهیم تا دانشجویان همراه با مباحث علمی، با مباحث عملی نیز آشنایی پیدا کنند. در حقیقت این دوره می تواند به عنوان یک پیش نیاز برای دوره ی ASP.NET به شمار رود که از دیگر دوره های دات نت، به طور نیمه تخصصی، می باشد.
در پایان این دوره، شما قادر خواهید بود تا، WINDOWS FORMSرا ایجاد و جمع آوری کنید، سازماندهی و کنترل را بر روی WINDOWS FORMS انجام دهید، کنترل های کاربری در یک برنامه ی WINDOWS FORMS را ایجاد کنید و از آن ها استفاده کنید، از اجزای دات نت و COM در برنامه ی WINDOWS FORMS استفاده کنید، یک برنامه ی WINDOWS FORMS را اشکال زدایی کنید و…
از جمله مخاطبین این دوره نیز می توان به دانشجویان IT، مهندسین علاقمند به مباحث برنامه نویسی، علاقمندان به مباحث دات نت و به طور کلی تمامی کسانی که به مباحث برنامه نویسی در قالب .NET FRAMEWORK علاقمند هستند اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  دوره WPF
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۳
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره WPF

دوره ی آموزشی  ( WPF ( WINDOWS PRESENTATION FOUNDATION از جمله دوره هایی است که در زمینه ...
دوره WPF
امتیاز

دوره MVC 5.2

دوره ی آموزشی MVC 5.2 به همراه آژاکس و جی کوئری و بوت استرپ، از ...
دوره MVC 5.2
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top