دوره MVC SPA - آموزشگاه ویستا
دوره MVC SPA

دوره MVC SPA

دوره ی آموزشی  MVC SPA از جمله دوره هایی است که برای طراحی و پیاده سازی نرم افزار های تحت وب مورد استفاده قرار می گیرد.

MVC مخفف شده ی کلمات MODEL، VIEW و CONTROLLER می باشد که همگی مربوط به مدل سازی و مشاهده و کنترل کردن صفحات تحت وب به شمار می روند.

SPA مخفف شده ی SINGLE PAGE APPLICATION می باشد که اپلیکیشن ها تک صفحه ای برنامه های تحت وب هستند. این اپلیکیشن ها در ابتدای کار یک صفحه ی HTML را بارگذاری کرده و سپس به صورت داینامیک، قطعات صفحه را بر اساس نیاز کاربر به روزرسانی می کنند. برای درک بهتر از روند این دوره برای شما مثالی میزنیم تا کاملا متوجه شوید. فرض کنید که برای ساخت یک فروشگاه الکترونیک پیشرفته با امکانات فراوان در بستر صفحات وب چه عواملی نیاز است؟ تمامی آن عوامل را می توانید در این دوره آموزش ببینید و از آن ها در اجرایی کردن مراحل کاری خود استفاده کنید. در حقیقت در چند سال گذشته، اکثر شرکت های تولید کننده ی نرم افزار به سمت این تکنولوژی حرکت کرده اند و بازار کار بسیار خوبی نیز در زمینه ی آن ایجاد شده است. با پشت سر گذاشتن این دوره، می توانید نرم افزارهای تحت وب را تولید کنید و همچنین می توانید سرویس های تحت وب برای استفاده در اپلیکیشن های موبایلی را نیز برنامه نویسی کنید.

تسلط به طراحی صفحات وب و برخی از زبان های برنامه نویسی، می تواند به پیشرفت شما در این دوره بسیار کمک کرده و در حقیقت به عنوان پیش نیازهای این دوره به شمار می روند.

مخاطبین این دوره کسانی هستند که قصد پایه گذاری صفحات وب برای هرگونه استفاده ای را دارند و یا کسانی هستند که می خواهند نرم افزار های تحت وب را برنامه نویسی کنند و در بازار کار خود پیشرفت نمایند.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top