دوره MVC.NET 5.2 - آموزشگاه ویستا
دوره MVC.NET 5.2

دوره MVC.NET 5.2

دوره ی آموزشی  MVC.NET 5.2 از زیرمجموعه دوره های MVC می باشد که به صورت یک کارگاه عملی برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

این کارگاه عملی در نظر دارد تا به شما عزیزان امکانات و ویژگی های جدید MVC.NET 5.2 را آموزش داده و شما را با ویژوال استودیو در زمینه ی برنامه نویسی وب آشنا کند. شما در این دوره به صورت عملی کاربرد آنها را یاد خواهید گرفت. سبک های جدید پروژه هایی که در قالب MVC.NET 5.2 ارائه می شوند و برنامه نویسی های آن ها که به صورت ویژه بر روی آن ها تمرکز خواهد شد، از دیگر سرفصل هایی است که در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد. در بروز رسانی هایی که در این نرم افزار ایجاد شده است، شما با مدلهای جدیدی آشنا خواهید شد که نیازمند آموزش و یادگیری می باشند که همه را در همین دوره در اختیار شما قرار خواهیم داد.

هر دوره ای که شما به گذراندن آن فکر کنید، نیازمند دوره های پیش نیاز است که بدون گذراندن آن ها قادر نخواهید بود تا به عمق مفاهیمی که در دوره ی مورد نظر برایتان تدریس می شود، دست پیدا کنید. بنابراین برای گذراندن این دوره نیز، شما باید با MVC مقدماتی آشنایی داشته و مفاهیم آن را به خوبی فراگرفته باشید. اهدافی که برای ارائه ی این دوره در نظر گرفته شده است بسیار هستند، اما از ابتدایی ترین اهداف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با استفاده از این دوره قادر می شوید، با اعمال تغییرات ساده ای که در Controler پیاده سازی می کنید، سرویسهائی مبتنی بر پروتکل HTTP را ایجاد نمایید، قادر به تسلط بر روی مدیریت ایمیل ها خواهید بود، توانایی تسلط بر روی الگوهای طراحی، چارچوب های کاری وخواهید بود. و بسیاری از اهدافی که در طول گذراندن دوره، متوجه آن ها خواهید شد.

مخاطبین این دوره نیز تمامی کسانی هستند که می خواهند در مسیر استفاده از  MVC به مراحل پیشرفته تری دست پیدا کنند.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره MVC 5.2

دوره ی آموزشی MVC 5.2 به همراه آژاکس و جی کوئری و بوت استرپ، از ...
دوره MVC 5.2
امتیاز

دوره MVC SPA

دوره ی آموزشی  MVC SPA از جمله دوره هایی است که برای طراحی و پیاده ...
دوره MVC SPA
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top