دوره MVC 5.2 - آموزشگاه ویستا
دوره MVC 5.2

دوره MVC 5.2

دوره ی آموزشی MVC 5.2 به همراه آژاکس و جی کوئری و بوت استرپ، از جمله دوره هایی است که در شاخه ی دوره های PROGRAMMING قرار گرفته و زیرمجموعه ی دوره های  MVC به شمار می رود.

در این دوره قصد داریم که به شما نسخه ی  ۵٫۲ نرم افزار MVC را آموزش دهیم و در آن از آژاکس و جی کوئری و بوت استرپ، برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنیم.

از جمله اهداف آموزشی این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تحلیل طراحی و پیاده سازی کتابخانه ی دیجیتال، قابلیت های کلیدی زبان C#، تاریخچه ی  MVC و نحوه ی کار با آن، کار با کنترلرها، ویو ها، اکشن ها، مدل ها و…. ، ساخت پروژه ی مدیریت محتوا، احراز هویت و مجوز دسترسی کاربران، قرار دادن پروژه بر روی سرور، آموزش کاربردی AJAX و JQUERY و   BOOT STRAP  در  MVC

و بسیاری از اهداف جزئی تر که زیرمجموعه ی هر کدام از این اهداف قرار خواهند گرفت و در این دوره سعی می شود تا به طور کامل به شما آموزش داده شوند.

برای رسیدن به اهداف بالا، نیاز است تا دوره ی آموزشی بسیار منظمی ایجاد شود تا شما از آن بهره ی کافی را ببرید. به همین منظور به طور خلاصه بخش هایی از سرفصل های آموزشی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا از پیش با چگونگی فعالیت این دوره آشنا شوید.

قابلیت های کلیدی زبان C#، آشنایی و کار با Linq و Lambda Expressions، آشنایی و کار با Entity Framework ، تاریخچه MVC و شروع کار با MVC وکه تنها چهار بخش از بخش های ابتدایی این دوره به شمار می روند.

مخاطبین این دوره، کسانی هستند که قصد ادامه دادن مسیر استفاده از  MVC برای بسط و گسترش کار خود را دارند و می خواهند از آپشن های دیگر این نرم افزار نیز استفاده ی کافی را ببرند.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره WPF

دوره ی آموزشی  ( WPF ( WINDOWS PRESENTATION FOUNDATION از جمله دوره هایی است که در زمینه ...
دوره WPF
امتیاز

دوره NET FRAMEWORK

دوره ی آموزشی .NET FRAMEWORK که بر اساس برنامه نویسی در نسخه ی ۴٫۰ ) ...
دوره NET FRAMEWORK
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top