دوره MTCUME - آموزشگاه ویستا
دوره MTCUME

دوره MTCUME

دوره ی آموزشی ( MTCUME ( MIKROTIK CERTIFIED USER MANAGEMENT ENGINEER از جمله زیر مجموعه های دوره ی میکروتیک است که برای گسترش کار شبکه ای با استفاده از ابزار میکروتیک، طراحی و ارائه شده است.

USER MANAGER و RADIUS، از جمله ابزارهای کار درشبکه هستند که کار با آن ها بر روی میکروتیک، نیازمند آموزش و تشریح چگونگی کارکرد آن هاست. بدین معنی که شما در این دوره ابتدا با مفاهیم این دو ابزار آشنا شده و سپس چگونگی کارکرد آن ها بر روی میکروتیک و تنظیمات و پیکربندی آن ها را فرا خواهید گرفت. در مجموعه دوره های میکروتیک، ابتدایی ترین مفاهیم درباره ی میکروتیک را باید در دوره  MTCNA آموزش ببینید. لذا پیش نیاز این دوره که در سطوح بالاتری از میکروتیک برگزار می شود، دوره ی  MTCNA و دیگر دوره های مربوط می باشد.

شما آموزش می بینید تا قادر به راه اندازی و اجرای انواع تانل ها، هات اسپات و PPP ، در کنار RADIUS شوید. تنظیم و پیکربندی این قابلیت های پیشرفته نیز نیازمند آموزش می باشد که سعی می شود همه ی این ها در این دوره به شما آموزش داده شود.

در حقیقت، مدیریت کاربران، هدف اصلی از برگزاری این دوره می باشد، اما اهداف دیگری نیز وجود دارند که همه در راستای مدیریت کاربران، به شما آموزش داده می شوند. اهدافی نظیر آشنایی با انواع مختلف تانل ها و راه اندازی آن بر روی میکروتیک، تسلط بر راه اندازی مباحث ACCOUNTING و مدیریت کاربران، تسلط بر راه اندازی سرویس های RADIUS و

از مخاطبین این دوره MTCUME نیز می توان به علاقمندان به مباحث میکروتیک و شبکه، مدیران شبکه ای که قصد گسترش کار خود بر روی میکروتیک را دارند، دانشجویان  IT واشاره کرد که همه با هدف گسترش شبکه بر روی میکروتیک، از این دوره ی آموزشی استقبال می کنند.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۳
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top