دوره MTCTCE - آموزشگاه ویستا
دوره MTCTCE

دوره MTCTCE

دوره ی آموزشی MTCTCE به معنای مهندسی کنترل ترافیک (از طریق میکروتیک)، دوره ای است که در ادامه ی مجموعه دوره های میکروتیک، برای کسانی که قصد گسترش کار شبکه ی خود در بستر میکروتیک را دارند، طراحی و ارائه شده است.
در این دوره، به شما آموزش داده می شود تا چگونه پهنای باند ترافیکی خود را از طریق تجهیزات میکروتیک کنترل کنید و شبکه ی خود را بر روی این بستر راه اندازی و پیکربندی کنید.
در ابتدا مفاهیم و تنظیمات مربوط به کنترل پهنای باند و FIREWALL بر روی میکروتیک به شما آموزش داده می شود که پیش نیاز آن ها، آشنایی کامل با مفاهیم و عملکرد میکروتیک می باشد.
میکروتیک بستری مبتنی بر لینوکس است که به شما امکان کنترل و پیکربندی شبکه، با خدمات بیشتر را ارائه می کند و در هر بخش، از جمله بخش کنترل پهنای باند که محور اصلی این دوره است، راه کارهای عملی بسیار آسان و کاربردی را به شما ارائه می دهد.
در پایان این دوره، شما توانایی این را دارید که انواع Queueها و انواع فیلترها و… را بر روی این بستر راه اندازی کنید و از طریق آن، پهنای باند ترافیک خود را کنترل کنید.
از جمله اهداف این دوره نیز می توان به آشنایی با مفاهیم کنترل ترافیک و راهکارهای عملی آن، آشنایی با انواع فایروال ها و پیکربندی های مربوط، تسلط بر مدیریت صفحات وب و نحوه فیلترینگ آنها و… اشاره کرد که همه در راستای کنترل پهنای باند، به شما آموزش داده می شوند.
مخاطبین این دوره MTCTCE ، دانشجویان علاقمند به مباحث میکروتیک، مهندسین فنی، مهندسین کنترل پهنای باند، مدیران شبکه و… می باشند که هدف آن ها با هدف از ارائه ی این پروژه برابر است.

بیشتر بخوانید:  دوره MTCWE
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۳
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره JUNIPER

دوره ی آموزشی JUNIPER که توسط همین کمپانی معروف طراحی و ارائه شده است، از ...
دوره JUNIPER
امتیاز

دوره Cyberoam

Cyberoam سیستم های امنیت شبکه سایبروم (Cyberoam) در قالب UTM ها و فایروال های نسل ...
دوره Cyberoam
امتیاز

دوره CCNP Firewall

دوره آموزشی  CCNP Firewall یکی از زیرمجموعه های دوره های CCNP Security  است که مخصوص ...
دوره CCNP Firewall
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top