دوره MTCRE - آموزشگاه ویستا
دوره MTCRE

دوره MTCRE

دوره ی آموزشی MTCRE یکی از دوره هایی است که به منظور آشنایی بیشتر و عملی کردن مباحث میکروتیک، در اختیار شما قرار داده شده است. در این دوره شما بعد از گذراندن دوره ی MTCNA ، که پایه ی این مبحث می باشد، توانایی این را دارید که با مسائل جزئی تر از امکانات میکروتیک آشنا شده و شبکه ی خود را بر بستر آن پایه گذاری کنید. به طور خلاصه برای اینکه بتوانید از بستر میکروتیک برای مسیریابی های شبکه ی خود استفاده کنید، باید با مباحثی همچون روت های استاتیک و دینامیک آشنایی داشته باشید که در این دوره، شما با روت های استاتیک به صورت تخصصی آشنا خواهید شد.
از جمله مباحثی که در این دوره MTCRE به شما آموزش داده می شود، چگونگی اجباری کردن مسیر یک Gateway از یک اینترفیس مشخص، چک نمودن در دسترس بودن یک Gateway و لویت بندی روت ها و به طور کلی آشنایی با نحوه ی پیاده سازی مسیریابی استاتیک می باشد.
هدف کلی از آموزش دیدن میکروتیک، آشنایی با روتینگ ها و راه اندازی آنها در میکروتیک، آشنایی با انواع پروتکل های روتینگ، تسلط بر راه اندازی انواع VPNها، تسلط بر مباحث سوئیچینگ و راه اندازی آنها می باشد. پس اگر به دنبال پیاده سازی بستر شبکه ی خود بر روی میکروتیک هستید، این دوره ها MTCRE می توانند برای شما بسیار مفید باشند. چرا که میکروتیک بر بستر لینوکس گسترده شده است و استفاده از خدمات و امکانات آن، امری است که نیاز به آموزش دارد.
علاقمندان به مباحث میکروتیک و آموزش شبکه، مدیران شبکه، مهندسین شبکه، مدیران بخش IT هر ارگانی که از شبکه استفاده می کند و به طور کلی متخصصین شبکه و هر کسی که به مسائل شبکه و میکروتیک علاقمند است، می توانند مخاطبین اصلی این دوره ها به شمار روند.

بیشتر بخوانید:  دوره  JUNIPER JUTM
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۲
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره JUNIPER JIPS

دوره ی آموزشی  JUNIPER JIPS از جمله دوره هایی است که در راستای ایجاد و ...
دوره JUNIPER JIPS
امتیاز

دوره JUNIPER AJSEC

دوره ی آموزشی JUNIPER AJSEC از جمله دوره هایی است که در راستای آموزش راهکارها ...
دوره JUNIPER AJSEC
امتیاز

دوره  JUNIPER JUTM

دوره ی آموزشی JUNIPER JUTM که یکی از زیرمجموعه دوره های جونیپر می باشد، به ...
دوره  JUNIPER JUTM
امتیاز

دوره JUNIPER JSEC

دوره ی آموزشی JUNIPER JSEC از جمله دوره هایی است که شرکت جونیپر برای تکمیل ...
دوره JUNIPER JSEC
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top