دوره Managing HP 3PAR - آموزشگاه ویستا
دوره Managing HP 3PAR

دوره Managing HP 3PAR

دوره ی آموزشی Managing HP 3PAR StoreServ I از جمله دوره هایی است که HP برای ارائه ی خدمات بیشتر به مصرف کنندگان خود، دست به طراحی و ارائه ی آن زده است.
در این دوره، هدف اصلی بر این است که مروری بر معرفی و مبانی سخت افزارهای سری HP 3PAR و معماری های مربوط به آنان، به شما آموزش داده شود. در حقیقت سخت افزارهای HPE 3PAR، از جمله سخت افزارهایی هستند که شما قبل از استفاده از آن ها باید به طور کلی با آن ها آشنا شوید و در ضمن در این دوره، شما با معماری این سخت افزارها و خانواده ی HPE 3PAR ARRAY نیز آشنا خواهید شد. مبحث آموزش در این دوره به گونه ای در نظر گرفته شده است که شما نیمی از آن را به طور تئوری به شناخت مباحث تئوری این سخت افزارها و خانواده ی آن ها می پردازید و نیم دیگری از دوره را به صورت عملی به تست و انجام امور مربوط به این سخت افزارها می پردازید. در حقیقت این دوره در قالب یک کارگاه تئوری و عملی می تواند به شما در نحوه ی استفاده و مکان استفاده از این سخت افزار، بسیار کمک کند. شما برای شرکت در این دوره نیاز به دانستن مفاهیمی دارید که به صورت پیش فرض به آن ها پیش نیاز گفته می شود. مفاهیمی از قبیل درک مفاهیم ذخیره سازی عمومی، عملکرد سطح اپراتور در یک محیط و…
اما مخاطبین این دوره نیز افراد خاصی نیستند و همه می توانند با داشتن پیش نیازهای این دوره، در آن شرکت کنند. اما به طور تخصصی، ادمین هایی که خواهان دوره ای مبتنی بر مفاهیم ابتدایی و روش های ایده آل برای اداره ی ARRAY ها هستند، از جمله مخاطبین اصلی این دوره به شمار می روند.

بیشتر بخوانید:  دوره A Plus
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۴,۰۱
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top