دوره JUNIPER - آموزشگاه ویستا
دوره JUNIPER

دوره JUNIPER

دوره ی آموزشی JUNIPER که توسط همین کمپانی معروف طراحی و ارائه شده است، از جمله دوره هایی است که در راستای تامین امنیت شبکه و راهکارهای امنیتی، در دسترس مخاطبین قرار گرفته است.
این کمپانی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های موجود می باشد که علاوه بر راهکارهای امنیتی شبکه، از تولید کنندگان روتر و سوئیچ نیز می باشد. روتر و سوئیچ از اصلی ترین ابزارهای مورد استفاده در زیرساخت های شبکه به شمار می روند. در ایران بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ برای تامین امنیت شبکه ی خود، از ابزارهای جونیپر استفاده می کنند و همچنین راهکارهای مبتنی بر این گونه ابزارها، بسیار در تامین امنیت شبکه به کمک آن ها شتافته است. بنابراین، کسانی که تخصصی در این زمینه کسب می کنند، به راحتی می توانند در مسیر تامین امنیت شبکه در بسیاری از مراکز مشغول به فعالیت شوند. در حقیقت فایروال های جونیپر، از جمله شناخته شده ترین فایروال های موجود می باشد که مورد استفاده قرار می گیرند و گذراندن این دوره می تواند به شما بسیار کمک کند تا استفاده ی تخصصی از آن را به راحتی بیاموزید.
این دوره، به عنوان پیش نیاز بسیاری از دوره های تخصصی جونیپر به شمار می رود و شما برای پشت سر گذاشتن دوره های بعدی، نیازمند آشنایی با مفاهیم و اصول عملکرد جونیپر می باشید که در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد. آموزش تئوری و تفهیمی همراه با کارگاه عملی می تواند در روند یادگیری شما بسیار موثر باشد.
از جمله مخاطبین این دوره نیز می توان به مهندسین شبکه، مهندسین IT، دانشجویان علاقمند به مباحث شبکه و امنیت شبکه و تمامی کسانی که به کارهای امنیت شبکه علاقمند و نیازمند هستند می باشند.

بیشتر بخوانید:  دوره CSCU
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۱
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره JUNIPER JIPS

دوره ی آموزشی  JUNIPER JIPS از جمله دوره هایی است که در راستای ایجاد و ...
دوره JUNIPER JIPS
امتیاز

دوره JUNIPER AJSEC

دوره ی آموزشی JUNIPER AJSEC از جمله دوره هایی است که در راستای آموزش راهکارها ...
دوره JUNIPER AJSEC
امتیاز

دوره  JUNIPER JUTM

دوره ی آموزشی JUNIPER JUTM که یکی از زیرمجموعه دوره های جونیپر می باشد، به ...
دوره  JUNIPER JUTM
امتیاز

دوره JUNIPER IJOS

دوره ی آموزشی JUNIPER IJOS از جمله دوره های تامین امنیت تجهیزات شبکه ی جونیپر ...
دوره JUNIPER IJOS
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top