دوره JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION - آموزشگاه ویستا
دوره JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION

دوره JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION

دوره ی آموزشی JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION از جمله دوره های مربوط به تجهیز SSG است که برای علاقمندان به تجهیزات جونیپر در نظر گرفته شده است.
جونیپر به تنهایی یکی از قدرتمندترین تجهیزهای موجود در زمینه ی شبکه و سیستم های آن است. اما تجهیزات جونیپر وسیع هستند و علاوه بر نیاز به آموزش دادن آن ها، شما باید با راهکارها و عملکردهای این تجهیزات برای پیشبرد اهداف پروژه ی خود نیز آشنایی داشته باشید. از جمله تجهیزات مهم شبکه که جونیپر آن را ارائه داده است، می توان به SSG اشاره کرد. این تجهیز در زمینه ی تامین امنیت شبکه، به عنوان یک فایروال، بسیار قوی عمل کرده و در بسیاری از مکان های بزرگ نیز از آن استفاده می شود. اما همین SSG نیازمند آموزش های کامل دارد و شما برای استفاده از آن باید از سری دوره های JUNIPER SSG استفاده کنید تا توانایی های لازم را کسب نمایید.
مدیریت وی پی ان، از جمله دوره هایی است که زیرمجموعه ی SSG قرار می گیرد و اگر نیازمند به استفاده از این تجهیز در این راستا هستید، می توانید تمامی موارد مورد نیاز خود را در این دوره آموزش ببینید.
مواردی از قبیل، فهرست مورد نیاز برای VPN پایه ( BASIC )، پیکربندی VPNمبتنی بر خط مشی موجود، اعتبارسنجی عملیات های VPN، پیکربندی VPN های مبتنی بر مسیر، ارتباط پروکسی ID با تنظیم VPN، شناسایی پیکربندی مناسب برای تنظیمات هاب، تغییرات وی پی ان، پیکربندی شبکه های همپوشانی و …
اما رویکرد این دوره JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION به صورت تئوری و عملی است و شما همانگونه که با مباحث تئوری آن آشنا خواهید شد، در کنار آن ها نیز با مباحث عملی و چگونگی کارکرد این تجهیز بر روی شبکه نیز آشنایی پیدا خواهید کرد که برای تمامی مخاطبینی که پیش نیازهای آن را گذرانده باشند، بسیار مفید خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  دلایل استفاده از شبکه
5/5 ( 1 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۵
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره MTCRE

دوره ی آموزشی MTCRE یکی از دوره هایی است که به منظور آشنایی بیشتر و ...
دوره MTCRE
امتیاز

دوره CCNP VPN

دوره آموزشی CCNP VPN یکی از دوره هایی است که زیرمجموعه ی دوره ی CCNP ...
دوره CCNP VPN
امتیاز

دوره CCNP Security

دوره ی آموزشی CCNP Security دوره ای جدید در زمینه ی تجهیزات شبکه ی سیسکو ...
دوره CCNP Security
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top