دوره JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL - آموزشگاه ویستا
دوره JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL

دوره JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL

دوره ی آموزشی JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL از جمله دوره هایی است که در زمینه ی تجهیز SSG (از تجهیزات جونیپر) به طور تخصصی به شما مطالب مفیدی را ارائه خواهد داد.
تجهیزات جونیپر، تجهیزاتی هستند که مخصوص راه اندازی و کنترل یک شبکه در یک سازمان و یا هرمکان دیگر، طراحی و تولید شده اند. این تجهیزات می توانند به شما در زمینه ی راه اندازی و کنترل و پیکربندی و… کمک های بسیاری کنند. اما مهمترین نکته در زمینه ی نگهداری از تجهیزات شبکه، امنیت آن است. سیستم های شبکه به طور معمول در معرض خطرهای نفوذ بدون اجازه و نقص های امنیتی هستند اما با وجود تجهیزاتی از قبیل فایروال های مخصوص مثل SSG می توان از این دسترسی های بدون اجازه، جلوگیری کرد. در دوره های گذشته، شما با مفهوم جونیپر و سیستم عامل جونوس آشنا شدید و با SSG نیز به طور خلاصه آشنایی پیدا کردید. اما در این دوره، به صورت تخصصی بر کاربرد این تجهیز در سیستم شبکه، مطالبی برای شما ارائه خواهند شد.
مطالبی از قبیل پیشگیری از حمله، تنظیم بازرسی، تنظیم عملکرد ضد ویروس، پیکربندی فیلتر وب، مدیریت شبکه، پیکربندی های مدیریت محلی، بحث درمورد سطوح ورود به سیستم، مدیریت ترافیک، پهنای باند، سیستم های مجازی، مراحل پیکربندی های مختلف و…
اما نکته ی مهم این است که تمامی کسانی که قصد گذراندن این دوره ی بخصوص JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL را دارند، باید در ابتدا با مفاهیم جونیپر و سیستم عامل آن و تجهیزاتی که در شبکه ها استفاده می شوند، از قبیل روتر و سوئیچ و…، آشنایی داشته باشند و این زمانی به دست خواهد آمد که شما دوره های تئوری مفاهیم جونیپر را گذرانده باشید و دوره هایی از قبیل Juniper SSG Models FOUNDATION را نیز گذرانده باشید. اما به طور کلی، تمامی علاقمندان به مباحث شبکه و جونیپر و حتی دانشجویان علاقمند به این مباحث می توانند در این گونه دوره ها شرکت داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  دوره ECIH
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۵
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top