دوره  JUNIPER JUTM - آموزشگاه ویستا
دوره  JUNIPER JUTM

دوره  JUNIPER JUTM

دوره ی آموزشی JUNIPER JUTM که یکی از زیرمجموعه دوره های جونیپر می باشد، به منظور آشنایی بیشتر شما با راهکارها و تجهیزات تامین امنیت شبکه ارائه شده است.

JUTM مخفف شده ی JUNOS UNIFIED THREAT MANAGEMENT می باشد که به معنی مدیریت یکپارچه ی تهدیدات بر سیستم عامل JUNOS می باشد و به آشنایی با مباحث مربوط به WEB FILTERING، آنتی ویروس و … می پردازد.

در این دوره سعی می شود تا به دقت به مباحثی همچون WEB FILTERING، آنتی ویروس ها، آنتی اسپم ها و CONTENT FILTERING پرداخته شود. شما در این دوره علاوه بر آشنایی با مباحث تئوری، به صورت عملی نیز با سیستم عامل جونوس آشنایی پیدا کرده و نحوه ی کارکرد و چگونگی مباحث گفته شده را می آموزید. و اما در این کارگاه های عملی نیز می توانید تجربه ی کافی در زمینه ی پیکربندی و نظارت بر ویژگی های ارائه شده در سیستم مدیریت یکپارچه ی تهدیدات یا سیستم عامل جونوس را کسب کنید.

از جمله اهدافی که این دوره دنبال می کند می توان به، آشنایی با مشکلاتی که در BRANCH OFFICE برای مدیران شبکه به وجود می آیند، آموزش لیست قابلیت های ارائه شده از جانب UTM ، معرفی امکانات UTM، بررسی مراحل کلی جهت پیکربندی، تنظیمات لازم جهت پیکربندی و…. اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  دوره MTCRE

از جمله پیش نیازهای این دوره نیز می توان به دوره های IJOSو JSEC، اشاره کرد که در طول این دوره ها شما با مباحث ابتدایی و اولیه ی جونیپر آشنایی پیدا کرده و در دوره ی UTM می توانید با فهم بیشتر از مطالبی که ارائه می شود، بیشترین بهره را از دوره ببرید.

مخاطبین این دوره نیز افرادی هستند که وظیفه پیاده‌سازی و نظارت بر امکانات UTM را در شعب مربوط به Gateway های سری SRX و Router های سری J را بر عهده دارند.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۳
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره JUNIPER JIPS

دوره ی آموزشی  JUNIPER JIPS از جمله دوره هایی است که در راستای ایجاد و ...
دوره JUNIPER JIPS
امتیاز

دوره JUNIPER AJSEC

دوره ی آموزشی JUNIPER AJSEC از جمله دوره هایی است که در راستای آموزش راهکارها ...
دوره JUNIPER AJSEC
امتیاز

دوره JUNIPER JSEC

دوره ی آموزشی JUNIPER JSEC از جمله دوره هایی است که شرکت جونیپر برای تکمیل ...
دوره JUNIPER JSEC
امتیاز

دوره MTCRE

دوره ی آموزشی MTCRE یکی از دوره هایی است که به منظور آشنایی بیشتر و ...
دوره MTCRE
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top