دوره JUNIPER JIPS - آموزشگاه ویستا
دوره JUNIPER JIPS

دوره JUNIPER JIPS

دوره ی آموزشی  JUNIPER JIPS از جمله دوره هایی است که در راستای ایجاد و کامل سازی بستر جونیپر، بر روی سیستم عامل جونوس، برای مخاطبین آن ارائه شده است.

JUNIPER JUNOS INTRUSION PREVENTION یا همان JIPS از جمله دوره هایی است که به مبحث یادگیری نحوه ی به کار گیری ویژگی ها و امکانات سیستم های پیشگیری از نفوذ ( IPS ) موجود بر روی  GATEWAY های سری  SRX شرکت جونیپر می پردازد. یعنی شما به طور بخصوص در این دوره، به مبحث نفوذ در سیستم عامل جونوس می پردازید و در طول این دوره JUNIPER JIPS ، روش های مختلف پیشگیری از آن را فرا خواهید گرفت. و چون سیستم های جونوس بر روی GATEWAYهای سری SRX راه اندازی می شوند، پس شما باید از قبل با مفاهیمی از این قبیل نیز آشنایی پیدا کرده باشید. یعنی پیش نیاز این دوره، همانند بسیاری از دوره های دیگر، دوره هایی هستند که مفاهیم تئوری و پایه ی جونیپر و تامین امنیت جونیپر را آموزش می دهند و شما را برای ورود به این دوره آماده خواهند ساخت.

شما در این دوره ابتدا با مفاهیم گیت وی GATEWAY و …  آشنا می شوید و در ادامه با ایده ها و اصطلاحات مربوط به ارائه سرویس های پیشگیری از نفوذ با استفاده از پلت فرم های سری  SRXمی پردازید. در بسیاری از دوره ها نیز تنها آموزش های تئوری کافی نیستند و شما باید برای ادامه ی مسیر خود و مطمئن شدن از آموخته های خود، کارگاه های عملی را نیز پشت سر بگذارید. در همین راستا، در این دوره، قسمتی از فصل های درسی را به صورت عملی با شما کار می کنند که موجب پیشرفت سریع شما و همچنین درک بالا از مفاهیم این دوره خواهند شد. مخاطبین این دوره JUNIPER JIPS نیز کسانی هستند که دوره های پیش نیاز را گذرانده باشند.

بیشتر بخوانید:  دوره MTCRE
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۴
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره JUNIPER AJSEC

دوره ی آموزشی JUNIPER AJSEC از جمله دوره هایی است که در راستای آموزش راهکارها ...
دوره JUNIPER AJSEC
امتیاز

دوره  JUNIPER JUTM

دوره ی آموزشی JUNIPER JUTM که یکی از زیرمجموعه دوره های جونیپر می باشد، به ...
دوره  JUNIPER JUTM
امتیاز

دوره JUNIPER JSEC

دوره ی آموزشی JUNIPER JSEC از جمله دوره هایی است که شرکت جونیپر برای تکمیل ...
دوره JUNIPER JSEC
امتیاز

دوره MTCRE

دوره ی آموزشی MTCRE یکی از دوره هایی است که به منظور آشنایی بیشتر و ...
دوره MTCRE
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top