دوره JQUERY - آموزشگاه ویستا
دوره JQUERY

دوره JQUERY

دوره ی برنامه نویسی  JQUERY (جی کوئری) یکی از دوره هایی است که زبان برنامه نویسی قوی جی کوئری که یکی از معروف ترین و قوی ترین  FRAMEWORKهای جاوا اسکریپت به شمار می رود، را به شما آموزش می دهد.

در حقیقت دو کمپانی بزرگ مایکروسافت و گوگل همزمان بر روی این زبان برنامه نویسی سرمایه گذاری کرده اند، چرا که این زبان با توجه به سختی هایی که زبان جاوااسکریپت دارد، بسیار ساده تر ارائه شده و برنامه نویسان متعددی از آن برای سرعت بخشیدن و آسان کردن کار خود در برنامه نویسی استفاده می کنند.

در حقیقت شما با یک کتابخانه ی بزرگ روبرو می شوید که می تواند زمینه ی کاری جاوااسکریپت در طراحی صفحات وب ورا بسیار ساده تر و آسان تر کند. جی کوئری یک کتابخانه از جاوااسکریپت است و به طور جزئی، چون جی کوئری بسیاری از کدهای جاوااسکریپت را به صورت توابعی خاص در خود گنجانده است، شما می توانید با کمترین کد نویسی، بیشترین بازده را از این زبان برنامه نویسی دریافت کنید. یعنی به جای آنکه کدهای بسیاری را برای اجرای یک برنامه بنویسید، در مدت زمان کوتاه تری این کار را انجام دهید. هدف از ارائه ی این دوره این است که ضمن آنکه به تمامی عناصر صفحات وب دسترسی داشته باشید، صفحات پویایی را همراه با امکانات جذاب انیمیشنی تولید کرده و رویای کار با Element های صفحه را که قبلاً در Javascript بسیار سخت و پیچیده و یا بعضاً غیر ممکن بوده است را به تحقق برسانید.

با وجود اینکه جاوااسکریپت ساده تر از زبان های دیگر است، اما جی کوئری، همین زبان ساده را نیز ساده تر کرده است. پس همین سرعت بالا در برنامه نویسی می تواند دلیل سرمایه گذاری آن دو کمپانی بزرگ بر روی آن باشد.

مخاطبین این دوره نیز تمامی کسانی هستند که می خواهند کار خود را در برنامه نویسی با جاوااسکریپت آسان تر کنند.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۸
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره Software Testing

دوره ی آموزشی Software Testing تحلیل و تست نرم افزار از جمله دوره هایی است که ...
دوره Software Testing
1 امتیاز 5 ستاره

دوره XML

دوره ی آموزشی XML WEB SERVICE AND SERVER COMPONENTS WITH MS C#.NET از جمله دوره ...
دوره XML
1 امتیاز 5 ستاره

دوره safe design

safe design طراحی ایمن در ساخت و برای جلوگیری از تخلف در ساخت و ساز، ...
دوره safe design
1 امتیاز 5 ستاره
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top