دوره iOS - آموزشگاه ویستا
دوره iOS

دوره iOS

دوره ی آموزشی  IOS، از دیگر دوره های پرمخاطب ما است که با توجه به روند صعودی محبوبیت دستگاه هایی که با سیستم عامل آی او اس کار می کنند، برای علاقمندان به این زمینه طراحی و ارائه شده است.

اندروید و ios محبوب ترین سیستم عامل های جهان

با پیدایش دستگاه های ارتباط جمعی، یا همان موبایل، تبلت و، سیستم عامل های متفاوتی نیز پدید آمدند و برنامه نویسان، سعی کردند تا با به روز کردن امکانات سیستم عامل های خود، قابلیت های  Device های خود را بالاتر ببرند. به همین منظور تعداد نه چندان زیادی سیستم عامل مختلف در دنیا به وجود آمد که از انواع آن ها می توان به اندروید، جاوا، بلک بری، آی او اس واشاره کرد. اما در این بین، سیستم عامل هایی بسیار محبوب تر و قدرتمندتر جلوه کردند که علاوه بر امکانات و خدمات بسیاری که ایجاد کرده بودند، از امنیت بالایی نیز برخوردار بودند.

دوره iOS

Ios بهترین بستر برنامه نویسی دنیا

IOS سیستم عامل اصلی شرکت بزرگ اپل، هنگامی که روانه ی بازار شد، تمامی تفکرات غلط نسبت به سیستم عامل های موجود را کنار زده و از آن زمان تا کنون، به عنوان قدرتمندترین سیستم عامل موجود برای دستگاه های اپل شناخته شده است. دستگاه هایی همانند iphon، ipad وکه تنها توسط همین شرکت بزرگ ارائه می شوند. نه تنها دستگاه های این شرکت با هیچ سیستم عامل دیگری کار نمی کنند، بلکه این سیستم عامل ها نیز بر روی هیچ دستگاه دیگری نصب نمی شوند. این بدین معنی است که IOS فقط و فقط مخصوص اپل بوده و انحصار بسیار بزرگی محسوب می شود. طریقه ی کارکرد این سیستم عامل نیز با سیستم عامل های دیگر متفاوت و بدین گونه  است که هر دستگاهی از IOS استفاده می کند، باید به طور مجزا از اپ استور، برنامه ی مورد نیاز خود را دانلود کند و دستگاه ها نمی توانند برنامه های موجود را با یکدیگر  SHARE کنند. این روش مزایای بسیاری از جمله امنیت و ضد ویروس بودن دستگاه ها ورا به همراه دارد. به همین دلیل کسانی که برنامه نویسی در این بستر را آموزش می بینند، به نوعی تخصص بسیار بالایی را آموخته اند و با تولید یک اپلیکیشن که به صورت کاربردی مورد استفاده قرار بگیرد، می توانند جای خود را در دستگاه های اپل باز کنند. اگر شما به اپ استور مراجعه کنید، تا کنون بیش از ۴۰۰۰۰ نرم افزار برای دستگاه های  IOS ارائه شده است که بیش از ده میلیارد بار دانلود داشته اند. این بدین معنی است که جایگاه نرم افزارهایی که برنامه نویسان برای این سیستم عامل تولید می کنند، بسیار ویژه است و آینده ی بسیار خوبی در انتظار کسانی است که در این بستر برنامه نویسی را دنبال می کنند.

دوره iOS

جزئیات دوره برنامه نویسیios

دراین دوره ما قصدداریم تاعلاوه برروش های مختلف برنامه نویسی دربستر IOS ، شما را با مفاهیم دیگری از این سیستم عامل نظیر کار با مرکز داده، طراحی رابط کاربری، انواع ViewController ها ،کار با نقشه ها و مکان یاب، کار با دوربین و تصاویر، کار با فرمانهای چند لمسی ونیز آشنا نماییم. در حقیقت شما تا با مفاهیم کلی این سیستم عامل آشنا نشده باشید، طریقه ی کارکرد نرم افزارهای مختلف بر روی این سیستم عامل و همچنین برنامه نویسی و کد نویسی در این بستر را نخواهید آموخت. شما در این دوره به طور تخصصی نحوه راه انداری ابزارهای مناسب برنامه نویسی IOS شامل راه اندازی محیطXCODE ، ساخت Simulator مناسب، نصب Mac OSX بر روی کامپیوتر خودتان و همچنین آشنایی با انواع Frameworkها، IOS SDK، وزبان SWIFT را آموزش می بینید و به طور کلی ساختار این سیستم عامل محبوب را کاملاً درک خواهید کرد.

از جمله سر فصل هایی که در این دوره به شما آموزش داده خواهند شد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

راه اندازی نرم افزارهای برنامه نویسی ios، آموزش زبان برنامه نویسی swift ، Playground، طراحی رابط کاربری، اکشن ها، دیتابیس  Sqlite

شما در طول این دوره با مواردی که در بالا اشاره شد آشنایی پیدا خواهید کرد  و  در قالب این سرفصل ها به شما تدریس خواهند شد. چرا که شما برای اینکه بتوانید یک اپلیکیشن را در فضای  IOS برنامه نویسی کنید، باید به طور گام به گام با مطالب گفته شده پیش بروید تا به صورت اصولی قادر به اجرای همه ی آن ها باشید.

دوره iOS

امکان فروش اپلیکیشن ها در بستر app store

با توجه به محبوبیت این سیستم عامل و همچنین انحصاری که توسط شرکت اپل ایجاد شده است، برنامه نویسانی که در این زمینه فعالیت می کنند، در جایگاه بالاتری نسبت به برنامه نویسانی که در بستر سیستم عامل های دیگر فعالیت می کنند قرار دارند. چرا که بستر  IOS بسیار تخصصی بوده و برنامه نویسانی که موفق به نوشتن اپلیکیشن های کاربردی در این بستر می شوند، می توانند به راحتی اپلیکیشن های خود را در اپ استور به فروش بگذارند و یا از آن استفاده های دیگر ببرند. پس این دوره به جامعه ی گسترده ای پیشنهاد می شود، چرا که پیشرفت در آن می تواند به عنوان یک پیشرفت تخصصی به حساب آید. دانشجویان مهندسی نرم افزار، کامپیوتر،  ITوکه همگی علاقمند به مباحث برنامه نویسی و کد نویسی هستند می توانند به عنوان مخاطبین اصلی این دوره به شمار آیند، اما از سوی دیگر کارشناسان برنامه نویسی که علاقمند به برنامه نویسی در زمینه ی  IOS باشند، از دیگر مخاطبین اصلی این دوره حساب خواهند شد. در حقیقت شما برای شرکت در این دوره، اگر زبان برنامه نویسی و یا مفاهیم کلی راجع به پلتفرم اپل و سیستم عامل  IOS را بلد باشید، پیشرفت شما بسیار سریع تر انجام خواهد شد اما نگران نباشید، چرا که در طول این دوره، هرجا که اطلاعاتی از قبیل روش های برنامه نویسی و …. نیاز باشد، در قالب درسی به شما ارائه خواهد شد. به طور مثال  SWIFT یکی از زبان های برنامه نویسی است که در برنامه نویسی برای IOS بسیار از آن استفاده خواهد شد، اما نگران این نباشید که تا کنون با آن برنامه نویسی نکرده اید، چرا که در قالب این دوره به شما آموزش داده خواهد شد. پس پیشنهاد می شود که این دوره ی محبوب را از دست ندهید.

5/5 ( 2 بازدید )

دیدگاه مشتریان

قوانین و مقررات

0.0
00

قوانین و مقررات عمومی سایت گروه آموزش ویستا

مقررات ذکر شده در زیر، مجموعه قوانین حاکم بر گروه آموزش ویستا می باشد، و ثبت نام و عضویت شما در سایت گروه آموزش ویستا به این معنی است که از این قوانین آگاهی داشته و آنها را پذیرفته اید. بنابراین توصیه می گردد قبل از ثبت نام حتما اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین بفرمایید. ایجاد هر گونه تغییراتی در قوانین این سایت از اختیارات گروه آموزش ویستا است؛ و هر گونه تغییری در قوانین از طریق همین صفحه (صفحه قوانین و مقررات) به اطلاع اعضا محترم خواهد رسید. بنابراین تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی و ثبت قوانین سایت گروه آموزش ویستا این صفحه می باشد. در صورت ایجاد تغییر در قوانین ابتدا از طریق این صفحه اطلاع رسانی صورت می گیرد؛ و بلافاصله بعد از درج قانون جدید در سایت گروه آموزش ویستا ، قوانین جدید لازم¬الاجرا می باشند.

 • پایگاه اینترنتی گروه آموزش ویستا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • پایگاه اینترنتی گروه آموزش ویستا در چارچوب قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ای کشور فعالیت می¬نماید. همچنین تمامی اعضا این باشگاه نیز به این مجموعه قوانین مقید می باشند.
 • اطلاعات، محتویات و خدمات ارائه شده در این وب سایت مختص اعضا گروه آموزش ویستا می باشد و همچنین مالکیت معنوی این محتوا در اختیار شرکت پیشگامان ویستا است؛ بنابراین هر گونه سوء استفاده از محتوا مغایر با قوانین سایت گروه آموزش ویستا بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. البته استفاده از محتویات سایت برای وبگاه ها و وبلاگهای شخصی برای استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
 • هر گونه استفاده از “page-scrape”، “robot”، ”spider” یا سایر ابزارهای اتوماتیک، الگوریتم، برنامه یا مراحل دستی مشابه برای دستیابی، مالکیت، کپی یا هدایت قسمتی از وب سایت ممنوع می باشد. همچنین به کارگیری هر روش دیگری برای فراگیری ساختار وب سایت یا تلاش برای کسب اجزاء، اسناد یا اطلاعات وب سایت ممنوع می باشد. دسترسی غیرمجاز به هر یک از قسمت ها یا مشخصات وب سایت یا سایر سرویس های ارائه شده آن از طریق هک کردن، رمزگشایی و نیز سایر روش های غیرمجاز ممنوع بوده و عواقب قانونی خواهد داشت.
 • گروه آموزش ویستا هیچ مسئولیتی در قبال لینک های اتصال به سایر وب سایتها ندارد. محتوا، قوانین، ضوابط و مقررات وب سایتهای لینک شده از طریق این سایت، قطعا محتوا و ساختاری متفاوت خواهند داشت و اینکه لینک وب سایت مذکور در این سایت قرار گرفته، دلیل بر تایید آن وب سایت از طرف گروه آموزش ویستا نمی باشد. بنابراین توصیه اکید می شود، نسبت به حق مالکیت، ضوابط و شرایط وب سایت گروه آموزش ویستا مورد نظر توجه فرمایید.
 • تمامی محتویات این وب سایت ازجمله متن ها، تصاویر، لوگوها، نمادها، عکس ها و نرم افزارها، دارایی های شرکت پیشگامان ویستا محسوب شده و تلفیق (به معنای جمع آوری، مرتب سازی و گرد هم آوری) محتویات این سایت نیز منحصراً متعلق به شرکت پیشگامان ویستا بوده و توسط قوانین بین¬المللی کپی رایت محافظت می گردد. بنابراین استفاده¬هایی همچون بازسازی، تغییر، مشارکت، انتقال، چاپ مجدد، نمایش یا استفاده از محتویات و مطالب این وب سایت ممنوع می باشد.
 • استفاده از وب ¬سایت به هر روشی که سبب آسیب دیدگی ، ایجاد وقفه یا زیان رسیدن به آن شود، ممنوع می باشد. بدین وسیله تمامی اعضاء توافق می نمایند که در صورت نقض مقررات و قوانین مربوطه، تمامی خسارات احتمالی وارده بر شرکت پیشگامان ویستا ، کارکنان و شرکت های تابعه آن را بر عهده بگیرند.
 • ارسال هر گونه موضوعات خلاف قانون، خلاف شرع و خلاف اخلاق در وب سایت ممنوع می باشد. همچنین درج مطالب فریب دهنده و خلاف واقع پیگرد قانونی دارد. همینطور ارسال و یا استفاده از مطالب و موضوعاتی که حاوی ویروسهای نرم افزاری، فعالیتهای سیاسی، درخواستهای تجاری، نامه های زنجیره ای و یا SPAM باشند نیز ممنوع می باشد
 • استفاده از وب سایت به هر شکلی که سبب ایجاد آزردگی خاطر، ناراحتی و یا هیجان بی مورد سایرین گردد، ممنوع می باشد
 • مسئولیت مطالب ارسال شده توسط اعضا به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید پیشگامان ویستا نمی باشد
 • برای اینکه فرد عضو بتواند از محتوا و امکانات گروه آموزش ویستا استفاده کند، باید در چارچوب قوانین سایت گروه آموزش ویستا فعالیت کند؛ هرگونه تخطی از این قوانین توسط عضو این اختیار را به شرکت می دهد که با فرد خاطی برخورد کند. تصمیم گیری در مورد نحوه برخورد با اعضایی که قوانین سایت را رعایت نمی کنند، به عهده شرکت می‌باشد. این مجازات می تواند، کسر قسمتی و یا تمامی امتیازات فرد عضو باشد، می تواند گرفتن دسترسی عضو به بخشهایی از سایت باشد، و یا حتی منجر به ابطال عضویت فرد در گروه آموزش ویستا گردد. در اینصورت فرد هیچ گونه حق ادعا و اعتراضی به تصمیم گرفته شده نخواهد داشت.
 • تبلیغ و یا فروش مستقیم و یا غیر مستیم هر نوع محصول مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران در وب سایت گروه آموزش ویستا اکیدا ممنوع می باشد .

http://iranlaws.hamrahnet.com/ لینک سایت قوانین جمهوری اسلامی ایران

http://internet.ir/crime_index.html لینک جرایم رایانه ای

http://www.ecommerce.gov.ir/ قوانین تجارت الکترونیکی

— نکات ضروری ثبت نام آنلاین :

خواندن اطلاعات مربوط به دوره مندرج در صفحه اختصاصی هر دوره و اطلاع از پیش نیازهای لازم برای انتخاب دوره ضروری می باشد .

با توجه به تخصصی بودن دوره ها امکان تغییر زمان برگزاری دوره وجود دارد لذا آمادگی به جهت تطبیق زمانبندی گروه آموزش ویستا لازم است

در وارد کردن اطلاعات هویتی و شماره های تماس و ایمیل دقت فرمایید لذا در صورت ذکر اطلاعات ناصحیح مسئولیت عدم اطلاع رسانی با متقاضی خواهد بود

ثبت نام نهایی به صورت حضوری انجام می گردد لذا همراه داشتن کارت ملی و یک قطعه عکس الزامی است .

پس از ثبت نام و واریز وجه امکان انصراف و استرداد وجه مقدور نمی‌باشد و فقط در مواقع خاص امکان حضور در دوره جایگزین میسر است .

کسب نمره ۶۵ از ۱۰۰ به منظور صدور گواهی پایان دوره نیاز می باشد .

 

 • تعهدات موسسه در قبال دانشجو

  موسسه متعهد است که اطلاعات مشاوره ای در خصوص دوره مورد تقاضای دانشجو را در اختیار ایشان قرار دهد .

  موسسه متعهد است در قبال پرداختهای دانشجو بابت شهریه رسید مستند ارائه نماید .

  موسسه متعهد است در صورتی که برای دانشجوی ثبت نامی مشکلات جسمی یا پزشکی با گواهی معتبر پیش آمد،نسبت به شرکت دادن دانشجو در دوره جایگزین اقدام نماید.

  موسسه متعهد است که مدرس مناسب جهت تدریس دوره مورد نظر متقاضی را انتخاب نماید . میزان توانایی و مهارت مدرس به وسیله برگزاری نظر سنجی دوره  پس از طی ۵ الی ۱۰ ساعت از کلاس (حدودا جلسات سوم دوره های ترمیک ) ارزیابی می گردد .

  موسسه متعهد است در صورت ضعف مهارت فنی مدرس و یا نقص انظباطی مدرس ، مدرس دیگری را جهت اتمام دوره جایگزین و یا دانشجویان دوره را در دوره  مشابه دیگری ادغام نماید .

  موسسه متعهد است سرفصلهای دوره را به دانشجو ارائه نماید .

  موسسه متعهد است تجهیزات فنی مورد نیاز دوره را که از طرف مدرس قبل از شروع دوره درخواست داده شده است را فراهم نماید .

  موسسه متعهد است که یک نفر پشتیبان فنی جهت رفع مشکلات احتمالی در کلاس را انتصاب نماید .

  موسسه متعهد است که تغییر برنامه جلسات کلاس را از طریق اطلاعات تماسی که دانشجو در فرم ثبت نام خود درج نموده به ایشان اطلاع رسانی نماید.

  موسسه متعهد است که لیست حضور و غیاب دانشجویان به همراه نمرات و نظر سنجی دوره را در اختیار محل کار فرمای دانشجو قرار دهد

  موسسه متعهد است در صورت کسب حداقل نمره ۷۵ واحد از ۱۰۰ واحد امتحان پایان دوره ، ظرف مدت یک ماه نسبت به صدور مدرک دانشجو اقدام نماید .

 • تعهدات دانشجو در قبال موسسه

  دانشجو متعهد است که دوره پیش نیاز مربوط به دوره مورد تقاضای خود را گذرانده باشد . در غیر این صورت مسئولیت مفید نبودن دوره به عهده دانشجو است

  دانشجو متعهد است که اطلاعات لازم در فرم ثبت نام را به صورت صحیح و کامل درج نماید تا در خصوص اطلاع رسانی موسسه ، صدور مدرک و مراتب حقوقی

  خللی ایجاد ننماید . در ضمن دانشجو با ثبت نام خود رسما موافقت خود را با ارسال پیامهای اطلاع رسانی اعلام می نماید .

  دانشجو متعهد است که مراتب بعدی ثبت نام شامل ارائه مدارک لازم مانند عکس ، کپی مدارک شناسایی و تسویه حساب کامل و تاییدیه واحد مالی موسسه جهت حضور در کلاس را به نحو احسن انجام دهد

  دانشجو آگاه است که پس از ثبت نام امکان انصراف و استرداد شهریه به هیچ عنوان میسر نمی باشد،دانشجو متعهد می شود که به هرگونه تصمیمات موسسه در قبال برگزاری کلاس تمکین نماید.تنها درصورت بروز مشکلات پزشکی جهت عدم امکان حضور با ارائه مستندات پزشکی معتبر می تواند درخواست جابجایی دوره نماید.

  دانشجو متعهد است که نظر خود را در خصوص مدرس و شرایط برگزاری دوره از طریق درج در فرم های نظر سنجی به موسسه اعلام نماید . در غیر این صورت موسسه در قبال نارضایتی دانشجو مسئولیتی نخواهد داشت .

  دانشجو متعهد است در صورت صلاحدید موسسه در خصوص جایگزینی مدرس و یا تشکیل جلسات فوق العاده و یا تغییرات زمان بندی دوره از تصمیمات موسسه تمکین نماید .

  دانشجو متعهد است هنگامی که به دلایل کاری یا شخصی امکان ادامه حضور در دوره را ندارد ، مانند سایرین به تعهدات خود در هنگام ثبت نام پایبند باشد

  دانشجو متعهد است به هیچ نوعی ضبط تصویری از کلاس را انجام ندهد و در خصوص ضبط صدای کلاس با مشاور دپارتمان خود هماهنگی لازم را انجام دهد

  بدیهی است که در صورت موافقت موسسه با ضبط صدا ، در اختیار قرار دادن آن به افراد خارج از کلاس ممنوع و امری غیر اخلاقی می باشد

  دانشجو متعهد است در تنظیمات سیستمها و تجهیزات در کلاس ، بدون هماهنگی با پشتیبان فنی موسسه تغییری ایجاد ننماید .

  دانشجو متعهد است در صورتی که خسارتی به کلیه تجهیزات و ادوات آموزشی موسسه وارد نماید ، مسئولیت جبران خسارت را بپذیرد .

  دانشجو متعهد است تنها سوالات محدوده سرفصلهای ارائه شده را مطرح نماید و در موارد طرح مشاوره ، پروژه ، خرید تجهیزات و ….. با موسسه هماهنگ نماید

  دانشجو متعهد است در حفظ نظم و آرامش کلاس نهایت تلاش خود را به کار گیرد . در غیر این صورت موسسه حق خارج کردن دانشجو از دوره را دارد

  دانشجو متعهد است در ۷۵ درصد تعداد جلسات دوره و حتما در جلسه امتحان پایان دوره جهت احراز صلاحیت دریافت مدرک شرکت نماید .

  دانشجو متعهد است در صورت دارا بودن شرایط دریافت مدرک پایان دوره ، درخواست مدرک خود را در موسسه و یا در سایت به صورت رسمی اعلام نماید

  دانشجو متعهد است که در حفظ و نگهداری مدرک خود کوشا باشد ، در غیر این صورت مدرک المثنی به هیچ وجه صادر نمی گردد .

5/5 ( 2 بازدید )

 1. متین امیری
  ۰۸:۵۰ مورخه ۰۷ شهریور ۹۷

  من این دوره رو به همه شما دوستان عزیز پیشنهاد میکنم

جزئیات مطلب

مخاطبین:
دانشجویان مهندسی نرم افزار، کامپیوتر،  ITو... که همگی علاقمند به مباحث برنامه نویسی و کد نویسی هستند می توانند به عنوان مخاطبین اصلی این دوره به شمار آیند
اهداف کلی:
 • آموزش سیستم عامل ios
 • آشنایی با اصول طراحی رابط کاربری در ios
 • آشنایی کامل با محیط Xcode
 • آشنایی با زبان برنامه نویسی Swift
 • تسلط به وب سرویس های وب در iOS
 • طراحی برنامه برای دستگاه های iPhone
 • توانایی ورود به بازار کار طراحی اپلیکیشن اپل
پیشناز:
 • آشنایی ابتدایی با منطق برنامه‌نویسی
 • داشتن کامپیوتر مک، سیستم عامل مجازی یا هکینتاش
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۸
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

React native ، یک دوره با کلی ویژگی

React native اندروید و ios دو سیستم عاملی هستند که دنیای هوشمند را میان خود تقسیم ...

دوره برنامه نویسی موبایل

دوره برنامه نویسی موبایل دوره برنامه نویسی موبایل به ایجاد برنامه هایی در داده های سیستمی ...

با فراگیری دوره iOS بهترین درآمد را برای خود رقم بزنید

دوره iOS چیست؟ دوره iOS یکی از دوره های آموزشی می باشد که در زمینه طراحی ...

دوره React Native

دوره React native یک فریم ورک Framework جاوا اسکریپت javascript برای طراحی برنامه های موبایلِ ...
Top