دوره ICDL1 - آموزشگاه ویستا
دوره ICDL1

دوره ICDL1

دوره ی آموزشی Windows – ICDL1 از جمله دوره هایی است که به منظور ارتقاء سطح دانش افراد در زمینه ی استفاده از کامپیوتر و ویندوز، ارائه شده است.
امروزه یکی از مهمترین ابزارهای مورد استفاده ی بشر، کامپیوترها و ویندوزهایی هستند که بر روی این سیستم ها نصب می شوند. این رابط های کاربری، همانند بسیاری از رابط های کاربری موجود در هر زمینه ای، دارای امکانات مختلف و کلیدهای کاربردی و گزینه های مختلف می باشند که هر فردی برای استفاده از این سیستم ها، نیاز به یادگیری آن ها دارد. International Computer Driving Licence دوره ای است که در دو سطح عرضه شده و در هر کدام از دوره ها، می توانید موارد خاصی را در مورد کارایی اینگونه سیستم ها آموزش ببینید.
در اولین دوره ی این مجموعه گواهی نامه، که همین دوره ی مورد نظر می باشد، شما با مفاهیم مختلفی آشنا خواهید شد که از جمله موارد آن می توان به زیر اشاره کرد:
مفهوم فایل – انواع فایها – مفهوم سیستم عامل – ویژگیهای سیستم عامل ویندوز XP – محیط اصلی ویندوز Desktop ، آیکنها – Taskbar
طریقه ایجاد پوشه – مشخصات یک پنجره ، تغییر اندازه ، حرکت دادن و …..
اما هر فردی که در هر ارگانی فعالیت می کند یا تمایل به استفاده از کامپیوترهای شخصی در موارد فردی را دارد، باید چنین اطلاعاتی را در بر داشته باشد، چرا که امروزه بسیاری از ارتباطات و فعالیت های آموزشی و کاری، از طریق همین سیستم ها انجام می شود. پس می توان به این نکته اشاره کرد که این دوره مخاطب خاصی ندارد و تمامی افرادی که علاقمند به اینگونه موضوعات هستند و یا نیازمند به استفاده از این سیستم ها در فعالیت های روزمره ی خود می باشند، به نوعی مخاطب این دوره به شمار می روند. پس از ابتدا شروع کنید و پایه ی خود را با شروع این دوره، قوی بناگذاری کنید.

بیشتر بخوانید:  دوره ICDL 2
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

مخاطبین:
این دوره مخاطب خاصی ندارد و تمامی افرادی که علاقمند به اینگونه موضوعات هستند و یا نیازمند به استفاده از این سیستم ها در فعالیت های روزمره ی خود می باشند، به نوعی مخاطب این دوره به شمار می روند. پس از ابتدا شروع کنید و پایه ی خود را با شروع این دوره، قوی بناگذاری کنید.
اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
پیشناز:
فاقد پیش نیاز می باشد.
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۴,۰۲
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره Excel- ICDL2

دوره ی آموزشی Excel- ICDL2 از جمله دوره هایی است که در قالب دوره های ...
دوره Excel- ICDL2
امتیاز

دوره PowerPoint- ICDL2

دوره ی آموزشیPowerPoint- ICDL2 از جمله دوره هایی است که به منظور ارتقاء دانش افرادی ...
دوره PowerPoint- ICDL2
امتیاز

دوره ICDL 2

دوره ی آموزشی Windows-ICDL2 از جمله زیرمجموعه های دوره های ICDL است که به منظور ...
دوره ICDL 2
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top