دوره HP - آموزشگاه ویستا
دوره HP

دوره HP

دوره های آموزشی HP از جمله دوره هایی است که این کمپانی بزرگ در زمینه ی تجهیزات و خدمات الکترونیکی، طراحی و ارائه کرده است.
شرکت HP از بزرگترین شرکت های آمریکایی موجود در زمینه ی الکترونیک می باشد که محصولات آن از قبیل وسایل و تجهیزات الکترونیکی و یا تجهیزات شبکه و یا سرورهای قدرتمند و محصولات و نرم افزارهای بسیار قوی، از جمله خدماتی هستند که در سراسر جهان گسترده بوده و محبوبیت قابل قبولی در بین مردم دارند.
با گسترده شدن محصولات و تجهیزات این شرکت، هدف این کمپانی بر این شد که دوره هایی را به منظور تعمیم دانش و مفاهیم مورد نظر و همچنین نحوه ی استفاده از خدمات این شرکت ( مثل استفاده از محصولات و تجهیزات و…)، در سراسر جهان برپا کنند تا همه بتوانند از این دوره ها بهره ی کافی را ببرند. دوره هایی همانند Software ، Storage ، Server و Network Tools که همگی از مباحث قوی و مورد نیاز هر مکانی هستند که از خدمات الکترونیکی استفاده می کنند. در حقیقت شما در این دوره ها، طریقه ی نصب و راه اندازی و پشتیبانی از محصولات و تجهیزات HP را آموزش خواهید دید.
جالب است بدانید که این شرکت بزرگ، فعالیت خودش را با فروش چاپگر آغاز کرد و اکنون به نقطه ای دست یافته است که محصولات و تجهیزات بزرگ خود را با شرکت های بزرگ دیگر همانند IBM که به عنوان دومین قطب عظیم صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان به شمار می رود، به رقابت بگذارد.
اما مخاطبین این دوره ها، تمامی کسانی می باشند که به محصولات و تجهیزات HP علاقمند بوده و یا از این تجهیزات در بستر کاری خود استفاده می کنند و قصد دارند که دانش خود را در مورد استفاده ی همه جانبه از این محصولات، بالا برده و نهایت استفاده را از آن ها ببرند.

بیشتر بخوانید:  دوره HP Server
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

کانفیگ سرور HP

DVD مربو به کانفیگ سرور را درون دستگاه قرار دهید و سرور را روشن کنید، ...
کانفیگ سرور HP
امتیاز

دوره HP Insight Control Server

دوره ی آموزشی HP Insight Control Server Deployment Foundations از جمله دوره هایی است که ...
دوره HP Insight Control Server
امتیاز

دوره SAN

دوره ی آموزشی SAN از جمله دوره هایی است که شرکت بزرگ HP برای ایجاد فضایی ...
دوره SAN
امتیاز

دوره HP Proliant

دوره ی آموزشی HP Proliant ml/dl/sl servers از جمله دوره هایی است که کمپانی HP ...
دوره HP Proliant
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top