دوره HP StoreSure - آموزشگاه ویستا
دوره HP StoreSure

دوره HP StoreSure

دوره ی آموزشی از جمله دوره هایی است که در آن، کمپانی HP، به تشریح و توضیح مباحث مربوط به  STORAGE  در زمینه ی تجهیزات و خدمات خودش می پردازد.
در حقیقت در شاخه های مرتبط با تجهیزات و خدمات الکترونیکی HP نظیر نرم افزارها و…، شاخه ای وجود دارد به نام  STORAGE  که در آن سعی می شود تا شما را با فضای ذخیره سازی در تجهیزات HP و کارایی های متفاوت آن ها، آشنا سازد.
در انتهای این دوره از دانشجویان انتظار می رود تا مباحث و مفاهیم زیر را به طور کامل فراگرفته و از آن برای پیش برد کار خود استفاده کنند.
دانستن مزایای یک شبکه ی ذخیره سازی SAN، مزایای محصول و ویژگی های اصلی محصولات MSA را بشناسید، شناسایی، قرار دادن و بحث در مورد توابع اجزای سخت افزاری شامل کنترل کننده ها، محفظه های درایو و دیسک های سخت، فیبر کانال و ماژول های کنترل کننده iSCSI، ماژول کنترل کننده گسترش، واحد های قدرت و خنک کننده و اتصالات، شناسایی برنامه های کاربردی پشتیبانی شده در محصولات MSA، حرکت و استفاده از Utility Management Utility (SMU)، تنظیمات نمونه برای محصولات MSA را مورد بحث قرار دهید، بحث و استفاده از دستورات رابط خط فرمان، بحث روش های عملیاتی اساسی و ملاحظات مرتبط و….
شما برای ورود به این دوره نیز باید پیش نیازهایی از قبیل HP STORAGE و… را گذرانده باشید، تا بتوانید به درستی، مفاهیمی که در این دوره به شما آموزش می دهند را دریافت کنید. اما این دوره به صورت کارگاهی نیمه عملی و نیمه تئوری برگزار می شود و به شما اجازه ی آشنایی عملی از نزدیک با موارد موجود در این مباحث نیز داده خواهد شد. مخاطبین این دوره نیز همانند سایر دوره های HP، افرادی هستند که قصد ادامه دادن این مسیر مبتنی بر تجهیزات HP را دارند.

بیشتر بخوانید:  دوره HP Blade Server
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۳۱
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

کانفیگ سرور HP

DVD مربو به کانفیگ سرور را درون دستگاه قرار دهید و سرور را روشن کنید، ...
کانفیگ سرور HP
امتیاز

دوره HP Insight Control Server

دوره ی آموزشی HP Insight Control Server Deployment Foundations از جمله دوره هایی است که ...
دوره HP Insight Control Server
امتیاز

دوره SAN

دوره ی آموزشی SAN از جمله دوره هایی است که شرکت بزرگ HP برای ایجاد فضایی ...
دوره SAN
امتیاز

دوره HP Proliant

دوره ی آموزشی HP Proliant ml/dl/sl servers از جمله دوره هایی است که کمپانی HP ...
دوره HP Proliant
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top