دوره HP EVA STORAGE - آموزشگاه ویستا
دوره  HP EVA STORAGE

دوره HP EVA STORAGE

دوره ی آموزشی HP EVA STORAGE از جمله دوره هایی است که در دسته ی دوره های آموزشی HPقرار گرفته و به منظور آموزش مهارت های لازم در زمینه ی تجهیزات HP در خدمت شما عزیزان قرار گرفته است.
کمپانی بزرگ HP که از گذشته تا کنون ارائه دهنده ی تجهیزات و نرم افزارهای مختلف در زمینه های الکترونیکی بوده است، علاوه بر ارائه ی اینگونه خدمات، دوره های آموزشی مختلفی را نیز در خدمت مصرف کنندگان خود قرار داده است تا با استفاده از این دوره ها، بتوانند بهترین استفاده را از تجهیزات و نرم افزارهای این کمپانی ببرند. در حقیقت دوره های HP به چند دسته تقسیم می شوند که یکی از این شاخه ها، STORAGE می باشد که در راستای ذخیره سازی اطلاعات و … مبحث های متفاوتی را برای مصرف کنندگان مطرح می کند. در شاخه ی STORAGE ، زیرشاخه های متفاوتی وجود دارد که یکی از آن ها، همین دوره ی EVA می باشد. در حقیقت EVA STORAGE خدمتی دیگر از کمپانی HP می باشد که نصب و راه اندازی و نگهداری از آن، نیازمند دانش و اطلاعاتی در این زمینه می باشد. ما در این دوره سعی می کنیم تا شما را به طور کامل با این تجهیز آشنا کرده و چگونگی نصب و راه اندازی و استفاده از آن، به منظور بهبود کیفیت فعالیت های خود، را به شما آموزش دهیم. در حقیقت این دوره به صورت تخصصی بر این مبحث تمرکز کرده و در قالب یک کارگاه نیمه تئوری و نیمه عملی، به شما مباحث را هم به صورت مطالب علمی آموزش می دهد و هم در قالب کارهای عملی، شما را برای استفاده از این تجهیز آماده خواهد ساخت.
مخاطبین این دوره نیز تمامی کسانی هستند که قصد استفاده از این تجهیز را داشته و می خواهند به طور تخصصی با این مبحث آشنا شوند.

بیشتر بخوانید:  دوره HP SAN & 3PAR
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۳۰
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

کانفیگ سرور HP

DVD مربو به کانفیگ سرور را درون دستگاه قرار دهید و سرور را روشن کنید، ...
کانفیگ سرور HP
امتیاز

دوره HP Insight Control Server

دوره ی آموزشی HP Insight Control Server Deployment Foundations از جمله دوره هایی است که ...
دوره HP Insight Control Server
امتیاز

دوره SAN

دوره ی آموزشی SAN از جمله دوره هایی است که شرکت بزرگ HP برای ایجاد فضایی ...
دوره SAN
امتیاز

دوره HP Proliant

دوره ی آموزشی HP Proliant ml/dl/sl servers از جمله دوره هایی است که کمپانی HP ...
دوره HP Proliant
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top