دوره Excel- ICDL2 - آموزشگاه ویستا
دوره Excel- ICDL2

دوره Excel- ICDL2

دوره ی آموزشی Excel- ICDL2 از جمله دوره هایی است که در قالب دوره های ICDL قرار گرفته و به افزودن دانش شما در مورد نرم افزارهای موجود در کامپیوتر می پردازد.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی، روز به روز در تمامی مکان ها از جمله مکان های آموزشی، اداری و… شما نیازمند به استفاده از کامپیوتر هستید. استفاده هایی همچون ارتباط های مختلف، نامه نگاری، داده های آماری، برنامه ریزی های متداول و… که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، می توانید به راحتی آن ها را اجرایی کرده و با سرعت بیشتری به کار خود بپردازید. اکسل، از جمله نرم افزارهای بسیار کاربردی و بسیار محبوب است که در بین تمامی قشرهایی که از کامپیوتر و نرم افزارهای مایکروسافت استفاده می کنند، محبوبیت قابل قبولی دارد. این برنامه که روز به روز با ورژن های جدیدتر و قابلیت های بیشتری به بازار روانه می شود، در حقیقت مکانی برای برنامه ریزی های متداول شما و جداول آماری کاری و آموزشی و… می باشد. فضای این نرم افزار متشکل از سط و ستون های جداگانه است که شما می توانید در این سطر و ستون ها، جداول، داده های آماری، نوشته، اعمال ریاضی و… را بنویسید و اعمال کنید و برای مصارف مختلفی که در این دوره به شما آموزش داده می شوند، از این نرم افزار استفاده کنید. از جمله سرفصلهای این دوره نیز می توان ابتدا به آموزش کاربردهای اکسل و طریقه نصب و راه اندازی و شروع اولیه ی کار با اکسل و سربرگ های مختلف آن اشاره کرد. سپس با قابلیت های دیگر آن، به مرور زمان آشنا می شوید و نکات دستوری استفاده از این نرم افزار را فرا خواهید گرفت.
مخاطبین این دوره Excel- ICDL2 نیز تمامی کسانی هستند که به اکسل و کارهایی که مرتبط با این برنامه هستند، علاقمند می باشند و یا نیازمند به یادگیری این نرم افزار می باشند.

بیشتر بخوانید:  دوره ICDL 2
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

مخاطبین:
مخاطبین این دوره Excel- ICDL2 تمامی کسانی هستند که به اکسل و کارهایی که مرتبط با این برنامه هستند، علاقمند می باشند و یا نیازمند به یادگیری این نرم افزار می باشند.
اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
پیشناز:
Microsoft Office Excel 2016
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۴,۰۳
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره اکسل پیشرفته

دوره ی آموزشی اکسل پیشرفته ، از جمله دوره هایی است که در ادامه ی ...
دوره اکسل پیشرفته
امتیاز

دوره Excel حسابداری

دوره ی آموزشی  Excel حسابداری ، از جمله دوره هایی است که مبتنی بر نرم افزار ...
دوره Excel حسابداری
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top