دوره EMC VNX - آموزشگاه ویستا
دوره EMC VNX

دوره EMC VNX

دوره ی آموزشی  EMC VNX از جمله دوره هایی است که به منظور ارتقای سطح دانشجویان شرکت کننده، در زمینه ی  Storage (ذخیره سازی اطلاعات)، ایجاد و ارائه شده است.

شرکت بزرگ  EMC از جمله شرکت هایی است که تجهیزات الکترونیکی وسیعی را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار داده است و به همین منظور نیز دوره هایی را برای راهنمایی دانشجویان خود در زمینه ی استفاده از این تجهیزات، ارائه داده است. در حال حاضر بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک در سراسر دنیا از تجهیزات Storage شرکت EMC استفاده می کنند و به همین منظور نیاز جامعه بر این است تا مدیران و کارشناسانی که تمایل به استفاده از این تجهیزات را دارند، نحوه ی استفاده ی درست و صحیح و کامل از آن ها را در دوره های آموزشی، آموزش ببینند. شما نیز می توانید برای اینکه از تجهیزات جدید و آخرین ورژن های تجهیزات EMC یعنی VNX استفاده کنید، در دوره هایی که بدین منظور ارائه شده اند شرکت کنید و مدرک و گواهی معتبر در این زمینه را به دست آورید. EMC علاوه بر طراحی و ساخت اَبَرسیستم های ذخیره سازی اطلاعات،از نامداران سیستم های Backup ،Recovery و Archiving نیز می باشد. در حقیقت EMC به شما کمک می کند تا در استفاده از تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات، از اهداف بسیار دقیق خود برخوردار شوید. اهدافی همانند ذخیره سازی سریع و وسیع اطلاعات و همچنین مقرون به صرفه بودن فرایند ذخیره سازی اطلاعات در یک سازمان. برای شرکت در این دوره نیز لازم است تا شما کمی با سرورها آشنایی داشته باشید تا در طی دوره، با سرعت بیشتری به پیشرفت های لازم دست یابید. مخاطبین این دوره نیز تمامی افرادی هستند که استفاده از تجهیزات EMC VNX را در اولویت کاری خود دارند و نیازمند یادگیری الزامات کاری با این گونه تجهیزات می باشند.

بیشتر بخوانید:  دوره HP EVA STORAGE
5/5 ( 1 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

مخاطبین:
مخاطبین این دوره تمامی افرادی هستند که استفاده از تجهیزات EMC VNX را در اولویت کاری خود دارند و نیازمند یادگیری الزامات کاری با این گونه تجهیزات می باشند.
اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۴,۲۰
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top