دوره EMC STORAGE & MANAGEMENT - آموزشگاه ویستا
دوره EMC STORAGE & MANAGEMENT

دوره EMC STORAGE & MANAGEMENT

دوره ی آموزشی EMC STORAGE & MANAGEMENT از جمله دوره هایی است که زیر مجموعه ی دوره های EMC قرار گرفته و به توضیح و تشریح در مورد مباحث مربوط به تجهیزات شرکت EMC می باشد.
در مجموعه تجهیزات موجود در جهان در زمینه ی سرورها و … ، EMC را می توان به عنوان یکی از موفق ترین تجهیزات موجود به حساب آورد. در حقیقت برای استفاده از هر تجهیزی که مدنظر دارید، باید ابتدا آموزش های لازم را دیده و سپس به استفاده از آن تجهیزات بپردازید. چرا که استفاده ی صحیح از تجهیزات، موجب تسریع در امر کاری شما و همچنین استفاده ی بهینه و به صرفه از تمامی امکانات موجود در یک تجهیز می شود. در دوره ی EMC STORAGE and MANAGEMENT که به معنی دوره ی آموزشی ذخیره سازی اطلاعات و مدیریت در بستر تجهیزات EMC می باشد، شما آموزش می بینید تا فناوری های مربوط به ذخیره سازی اطلاعات در محیط های پیچیده ی IT را آگاهانه انتخاب کنید و به پیشبرد اهداف خود در پروژه ی کاری مدنظر دست یابید. البته این دوره بیشتر زمینه ی آماده سازی شما برای استفاده از فناوری ها و معماری های مختلف موجود در این بستر را فراهم می کند و شما می توانید در ادامه ی دوره های EMC به صورت تخصصی به یادگیری مباحث مربوط به این گونه تجهیزات بپردازید. برای شرکت در این دوره  EMC STORAGE & MANAGEMENT  نیز شما باید آشنایی های لازم با مبانی کامپیوتر و سیستم عامل ها و دیتابیس ها و… را کسب کرده باشید و البته افرادی که سابقه ی فعالیت در بخش های مربوط به این گونه تجهیزات و فرایندها را دارند، موفق تر عمل خواهند کرد. مخاطبین این دوره نیز تمامی افرادی هستند که به گونه ای با این مباحث درگیرند، از جمله دانشجویان و کارشناسان و مدیران فنی  و…

بیشتر بخوانید:  لینوکس برای مبتدیان
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

مخاطبین:
مخاطبین این دوره تمامی افرادی هستند که به گونه ای با این مباحث درگیرند، از جمله دانشجویان و کارشناسان و مدیران فنی و…
اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
پیشناز:
  • آشنایی با مبانی مربوط به معماری کامپیوتر، سیستم عامل‌ها، شبکه و دیتابیس‌ها
  • افرادی که سابقه فعالیت در بخش‌های بخصوصی از زیرساخت‌های مربوط به storage را دارند، به مراتب بهتر از سایرین قادرند تا مطالب مطرح شده در این دوره را درک کنند.
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۴,۲۲
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top