دوره EC-Council - آموزشگاه ویستا
دوره EC-Council

دوره EC-Council

تهدیدات شبکه های اینترنتی، به جز عیب ها و نواقص اتفاقی در سیستم، اکثرا تهدیدات امنیتی هستند که از خارج از شبکه به آن اعمال می شود. به گونه ای که اگر شبکه ای راه اندازی شده و بدون سیستم های شناسایی و رفع تهدیدات امنیتی به کار خود ادامه دهد، دسترسی به آن بسیار آسان بوده و اطلاعات و مدارک موجود در آن نیز مورد دستبرد قرار می گیرد. لذا شرکت هایی نظیر EC-Council که مبنای کاریشان مبارزه و جلوگیری از تهدیدات امنیتی است، دست به ارائه ی دوره هایی برای چنین هدفی زده و چگونگی جلوگیری از این تهدیدات در فضای شبکه را به دانشجویان آموزش می دهند.
در حقیقت امروزه حتی با بکارگیری تجهیزات پیشرفته در فضای شبکه ای، باز هم تهدیدات امنیتی بسیاری را مشاهده می کنیم. بخصوص در سازمان های گسترده که اطلاعات شبکه ای آن ها، بسیار معتبر هستند. لذا هر شبکه ای بعد از تاسیس، حتما باید با موارد امنیتی، از دسترسی های غیرمجاز جلوگیری کند.
EC-Council بعد از مدت کوتاهی از تاسیسش، دست به ارائه ی دوره های آموزشی و ارائه ی مدارک معتبر زده و باعث شده است تا متخصصین شبکه، به متخصصین امنیت نیز مجهز شوند. دوره هایی نظیر CEH، CHFI ، ECSA، LPTو… که علاوه بر مدرک معتبری که دارند، به شما آموزش می دهند که چگونه از امنیت سیستم شبکه ای خود مطمئن شوید. این شرکت بزرگ، در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت داشته و بسیاری از متخصصین تعلیم دیده ی آن، در کمپانی های بزرگ، کار تامین امنیت شبکه ای را بعهده دارند.
مخاطبین این دوره، مهندسین شبکه، مهندسین فنی، دانشجویان ITو به طور کلی تمامی کسانی هستند که به کار شبکه علاقمندند و تامین امنیت شبکه را یک نیاز برای راه اندازی صحیح شبکه تلقی می کنند.

بیشتر بخوانید:  دوره JUNIPER IDP
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۳
برچسب ها

مطالب مرتبط

دوره JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION

دوره ی آموزشی JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION از جمله دوره های مربوط به تجهیز SSG ...
دوره JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION
امتیاز

دوره JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL

دوره ی آموزشی JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL از جمله دوره هایی است که در زمینه ...
دوره JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL
امتیاز

دوره JUNIPER SSG MODEL FOUNDATION

دوره ی آموزشی JUNIPER SSG MODEL FOUNDATION از جمله دوره هایی است که براساس تامین ...
دوره JUNIPER SSG MODEL FOUNDATION
امتیاز

دوره JUNIPER IDP

دوره ی آموزشی JUNIPER IDP,NSMاز جمله دوره هایی است که در مبحث نفوذ به سیستم ...
دوره JUNIPER IDP
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top