دوره DCCA - آموزشگاه ویستا
دوره DCCA

دوره DCCA

با شرکت در دوره آمادگی این گواهینامه، تبحر و دانش اولیه از المانهای مهم مرکز داده شامل سیستم خنک کننده، سیستم برق رسانی ، رک ها ، کابل کشی ، سیستم اعلان و اطفا حریق و امنیت فیزیکی بدست می آید.

همانطور که مستحضر هستید انتقال سریع اطلاعات با کیفیت بالا از طریق صوت ، تصویر و دیتاجهت حل مسائل علمی، صنعتی و آموزشی باعث سهولت بسیاری از امور روزمره گردیده است . شبکه فیبرنوری با پیشرفتهای چشمگیری در تمامی دنیا به عنوان زیرساخت اصلی مورد استفاده قرار میگیرد. به طوری که امروزه فیبرنوری به درون منازل (FTTH) نیز راه یافته است. همچنین حفظ و نگهداری از اطلاعات به امری تخصصی تبدیل شده و هر روز مراکز داده (Data Center) مختلفی تاسیس میشوند تا این امر را به عهده بگیرند، تربیت نیرو هایی با تخصص بالا برای کار با تکنولوژی روز، در این مراکز، تخصص خاصی را میطلبد .

برای افرادی که علاقه مند به طراحی و ساخت و یا ارتقاء زیرساخت های فیزیکی مراکز داده هستند، این دوره به شما امکان می دهد تا بتوانید در بازار کار موفق باشید.

تخصص مرکز داده برای افرادی است که طراحی، ساخت و مدیریت در زمینه عناصر خنک کننده، قدرت، قفسه، کابل کشی، مدیریت حفاظت از آتش و امنیت فیزیکی هستند.

اهداف این دوره در نهایت طراحی فیزیکی و کامل مرکز داده می باشد.

پیش نیاز این دوره آشنایی با مفاهیم دیتاسنترها IT دانش اولیه در زمینه است.

مخاطبین این دوره مدیران ،کارشناسان و دانشجویان فعال در حوزه فناوری اطلاعات هستند.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۶
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top