دوره DATA CENTER TIA - آموزشگاه ویستا
دوره DATA CENTER TIA

دوره DATA CENTER TIA

دوره دیتاسنتر TIA،باهدف آموزش بهترین

تجربیات در زمینه طراحی، ساخت و اپراتوری اتاق های سرور و دیتاسنتر ها تدوین شده است. محتوای دوره از بخش های مختلفی در این زمینه از جمله نیازمندی های اساسی طراحی منابع تامین برق، تهویه مطبوع (HVAC) و کابل کشی دیتا و متد طراحی ماژولار دیتا سنتر تشکیل شده است.

مراکز داده (دیتا سنتر) مجموعه ای از سرویس دهنده ها و زیرساخت های ارتباطیامنیتی می باشند که می توانند کاربرد های متنوعی همانند یک مرکز پردازش،مرکز ذخیره داده،مرکز جمع آوری داده یا تمامی موارد فوق را داشته باشند.با توجه به حساسیت بالا و تخصصی بودن این حوزه برای طراحی و اجرای آن نیاز به داشتن اطلاعات روز وعلمی خاصی می باشد بنابراین هدف ما برگزاری دوره های آموزش تخصصی بر اساس استانداردهای بین المللی BICSI و TIA برای علاقه مندان در این زمینه می باشد.

این دوره های آموزشی، حائز درجه بالایی از کاربری و سودمندی برای پرسنل شرکت، نمایندگان و مشتریان می باشند.

علاوه بر این، امکانات و تسهیلات خاصی نیز به منظور اعطای گواهینامه های بین المللی، برای شرکت کنندگان در دوره ها فراهم آمده است.

اهداف آموزشی دوره در نهایت درک مفاهیم طراحی دیتاسنتر را از ابعاد قابلیت انعطاف در برابر خطا (resilience)، تخصیص مکان های مختلف در دیتاسنتر (location) و محدودیت های طراحی و فیزیکی تشریح است.

قوانین و نیازمندی های پایه ایمنی و سلامتی در دیتا سنتر از جمله روشنایی اظطراری، اعلام و اطفاء حریق، تهویه و برق را بیان کنند

بیشتر بخوانید:  دوره CDCP

پیش میاز آموزش این دوره دانش اولیه در زمینه IT و آشنایی با مفاهیم دیتا سنترها میباشد.

مخاطبین دوره کارشناسان فناوری اطلاعات و ادمین های شبکه هستند.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۶
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره ANSI / BICSI

روند رشد ظرفیت‌های مراکز داده و افزایش درصد به کارگیری منابع پردازشی این مراکز از ...
دوره ANSI / BICSI
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top