دوره CSCU - آموزشگاه ویستا
دوره CSCU

دوره CSCU

دوره ی آموزشی (CSCU ( Certified Secure Computer User از جمله دوره هایی است که در راستای برقراری امنیت شبکه برای شما در نظر گرفته ایم.
امروزه در ادارات و محیط هایی که از فضای شبکه استفاده می کنند، و حتی محیط های خانگی که از فضای اینترنت استفاده می کنند، استفاده از ایمیل ها، وب سایت ها و… برای انجام امور معمول بسیار رواج پیدا کرده است. از این رو دسترسی های غیر مجاز توسط افراد ناشناس ( اصطلاحا هکرها) نیز به این وب سایت ها و ایمیل های شخصی و سازمانی زیاد شده و برای جلوگیری از نفوذ باید فکری کرد. در حوزه ی تبادل اطلاعات، اولین قدم راه اندازی فضا و دومین قدم انجام امور امنیتی برای جلوگیری از نفوذهای بی مورد است که در این دوره شما با آن ها آشنا خواهید شد. هدف از این دوره، تربیت کاربرانِ کامپیوترهای شخصی برای حفاظت از اطلاعات خود در محیط اینترنت می باشد.
شما به عنوان یک کاربر معمولی و اصطلاحا کاربر کامپیوترهای شخصی، باید از نحوه ی اتصال ایمن به سیستم های دیگر اطلاع داشته باشید و توانایی ایمن سازی فضای مجازی خود را داشته باشید. شما در استفاده از منابع رایانه ای در داخل شبکه سازمان و یا حین اتصال به اینترنت در کامپیوترهای شخصی، باید دانش امنیت اطلاعات خود را بالا برده و توانایی حفاظت از اطلاعات خود را داشته باشید.
از این رو برای دانستن مفاهیم ضروری امنیت IT، باید دوره هایی نظیر این دوره CSCU را بگذرانید تا مدرک آن، گواهی این مسئله باشد که شما توانایی لازم برای برقراری امنیت در فضای شخصی خود را دارا هستید.
مخاطبین اصلی این دوره، کاربران کامپیوترهای شخصی، افراد معمولی که نیاز به برقراری امنیت در شبکه های خود را دارند و به طور کلی تمامی علاقمندان و نیازمندان به ایمن سازی فضای مجازی هستند.

بیشتر بخوانید:  دوره APA
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۵
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION

دوره ی آموزشی JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION از جمله دوره های مربوط به تجهیز SSG ...
دوره JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION
امتیاز

دوره JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL

دوره ی آموزشی JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL از جمله دوره هایی است که در زمینه ...
دوره JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL
امتیاز

دوره JUNIPER SSG MODEL FOUNDATION

دوره ی آموزشی JUNIPER SSG MODEL FOUNDATION از جمله دوره هایی است که براساس تامین ...
دوره JUNIPER SSG MODEL FOUNDATION
امتیاز

دوره JUNIPER IDP

دوره ی آموزشی JUNIPER IDP,NSMاز جمله دوره هایی است که در مبحث نفوذ به سیستم ...
دوره JUNIPER IDP
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top