دوره VMware VSAN

دوره VMware VSAN ، مبتنی بر آموزش نرم افزاری تعریف شده برای مدیریت فضای ذخیره سازی است که حجم بسیاری از فضای ذخیره سازی داده را می توان به وسیله ی آن مدیریت کرد.
این نرم افزار از جمله نرم افزارهای ارائه شده توسط VMware می باشد که در زمینه ی فعالیت های شبکه ای، به کمک مدیران کنترل کننده ی آن ها آمده است.

هدف دوره VMware VSAN

دوره ی آموزشی virtual storage area network متمرکز بر آماده سازی شما برای راه اندازی و مدیریت یک راه حل ذخیره سازی با نرم افزار VMware Virtual SAN است. VMware Virtual SAN به عنوان یک نرم افزار Deploy and Manage به نظر می رسد که به شما آموزش می دهد که چگونه Virtual SAN به عنوان یک جزء مهم در مرکز داده ی تعریف شده توسط VMware (SDDC) مورد استفاده قرار می گیرد. دانشجویان از طریق استفاده از لابراتوارها، تجربه عملی را با این مفاهیم به دست می آورند.

این دوره متناسب کیست؟ 

در حقیقت دوره ی VSANبرای کسانی که می خواهند دیتاسنتر مبتنی بر نرم افزار SDDC را پیاده سازی کنند، بسیار حیاتی می باشد.
از اهداف این دوره نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پیاده سازی ذخیره ساز مبتنی بر نرم افزار SDDC، بالابردن زیرساخت مجازی دیتاسنتر با استفاده از قابلیت این ماژول، تسلط بر بهینه سازی کارایی این ماژول، عیب یابی مشکلات بوجود آمده، رفع عیب، پیکربندی، مدیریت و…
در حقیقت کارشناسانی که در این حیطه فعالیت می کنند، برای پیشبرد اهداف خود در مسیر VMware نیازمند به کارگیری این نرم افزار در شبکه های خود هستند که این دوره می تواند بسیار برای آنها مفید واقع شود.

از دیگر مخاطبین این دوره نیز می توان به دانشجویان و مهندسین شبکه اشاره کرد که با پشت سر گذاشتن این دوره، می توانند به طور جدی در زمینه ی این نرم افزار فعالیت کنند.

 
مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,600,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره VMware VSAN”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *