قیمت 1,550,000 تومان

افزودن به علاقمندی ها
0 دانشجو
0 دیدگاه 76 بازدید

سرفصل های این دوره :

نام دوره :

دوره آموزشی storage+

 

دوره آموزشی storage+ یکی از دوره هایی است که به عنوان پیش نیازهای دانش شبکه محسوب می شود. این دوره در شرکت های بزرگ اعتبار داشته و از مدرک آن به عنوان پیش نیاز مدارک دیگر، و یا به عنوان یک آزمون مورد قبول برای استخدامی، استفاده می شود.
یک مهندس شبکه پیش از آن که پیکربندی و کنترل یک شبکه را به عهده بگیرد، باید دانسته هایی در مورد ذخیره سازی اطلاعات بر بستر شبکه را دارا باشد. دانسته هایی که مفاهیم و تئوری هایی را دربرگرفته و پس از آن نحوه ی چگونگی ذخیره ی اطلاعات را شامل می شوند. در راه اندازی و به کارگیری storage شما باید به گونه ای عمل کنید که مجموعه دچار افت کارایی نشود، که این چگونگی عملکرد را نیز در این دوره فراخواهید گرفت.
در حقیقت شما باید در اینگونه دوره ها با مفاهیم تکنولوژی های روز ذخیره سازی، نحوه ی مدیریت ذخیره سازی، شرایط و موارد موثر جهت راندمان ذخیره سازی و… آشنا شوید که اینها به گونه ای اهداف دوره ی آموزشی storage+ می باشند که از طرف کمپانی comptia ارائه شده است.
امروزه نیز با توجه به اینکه شرکت های بزرگ برای ارتباط های درون سازمانی، از شبکه استفاده می کنند، نیاز به ذخیره سازی اطلاعات بر روی شبکه به شدت دیده می شود که انجام هدفمند و درست آن، تنها از دست یک مهندس شبکه برمی آید. پس در این دوره شما با اصول و استانداردهای رایج در دستگاه های ذخیره سازی بیشتر آشنا شده و از کارکرد اینگونه شبکه ها درک بهتری خواهید داشت.
مخاطبین این دوره، مهندسین کنترل، دانشجویان IT ، مهندسین فنی و به طور کلی کسانی هستند که قصد کنترل یک شبکه ی خاص، در زمینه ی ذخیره سازی اطلاعات را داشته و به عنوان یک مهندس شبکه در این مسیر گام برمی دارند.

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
1,550,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره +storage”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *