دوره enauto 300-435 (جدید)

برای دریافت و اخذ گواهینامه CCNP  و DevNet Professional، گذراندن دوره ENAUTO 300-435 الزامی می باشد. این گواهینامه برای افراد و متخصصانی ایجاد شده است که به طراحی و توسعه نرم افزار علاقمند هستند. معمولا در آزمون DevNet مواردی مانند استقرار و ایمن سازی برنامه، پیکربندی شبکه ها، ساخت درخواست های API برای سیستم عامل های Cisco با استفاده از پایتون و …. مورد ارزیابی قرار می گیرند.

 300-435 ENAUTO چیست؟

اتوماسیون و برنامه نویسی Cisco Enterprise Solutions v1.0 (ENAUTO 300-435) یک آزمون 90 دقیقه ای است. معمولا این آزمون برای صدور گواهینامه CCNP و گواهینامه حرفه ای DevNet Professional ضروری می باشد. با شرکت در دوره ENAUTO 300-435 می توانید خود را برای این آزمون مهم آماده کنید. این آزمون دانش داوطلبان را در مورد پیاده سازی راه حل های خودکار، مفاهیم برنامه نویسی، برنامه نویسی پایتون، API ها، کنترل کننده ها و ابزارهای اتوماسیون مورد بررسی و  آزمایش قرار می دهد.

معرفی دوره ENAUTO 300-435

گروه آموزشی ویستا سعی دارد تا با آموزش نحوه پیاده سازی راه حل های اتوماسیون شرکت سیسکو ( Cisco ) به بهترین شکل، شما را برای این آزمون آماده کند. معمولا مواردی که در این دوره می آموزید، به شرح زیر می باشد :

  • تهیه شبکه با استفاده از ابزارهای اتوماسیون
  • مدیریت شبکه با استفاده از ابزارهای اتوماسیون
  • خودکار سازی عملیات Cisco Meraki
  • خودکار سازی عملکردهای Cisco DNA Center operations
  • خودکار سازی عملیات Cisco SD-WAN operations

 

DevNet Professional چیست؟

همانطور که گفته شد برای دریافت و اخذ گواهینامه DevNet Professional، گذراندن دوره ENAUTO 300-435 الزامی می باشد. این گواهینامه برای افراد و متخصصانی ایجاد شده است که به طراحی و توسعه نرم افزار علاقمند هستند. معمولا در آزمون DevNet مواردی مانند استقرار و ایمن سازی برنامه، پیکربندی شبکه ها، ساخت درخواست های API برای سیستم عامل های Cisco با استفاده از پایتون و …. مورد ارزیابی قرار می گیرند.

دوره ENAUTO 300-435 در ویستا

مدرسان متخصص و باتجربه، ارائه مدرک و گواهینامه معتبر، آموزش دقیق و کامل و …. از جمله مواردی هستند که گروه آموزشی ویستا را به یکی از بهترین آموزشگاه های برگزارکننده دوره ENAUTO 300-435 تبدیل کرده است. اگر اخذ مدرک DevNet و CCNP برای شما بسیار دارای اهمیت است، شرکت در این دوره برای آمادگی در آزمون ENAUTO 300-435 ضروری می باشد.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
4,000,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره enauto 300-435 (جدید)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *