دوره COBIT V5 - آموزشگاه ویستا
دوره COBIT V5

دوره COBIT V5

دوره ی آموزشی COBIT V5 از جمله دوره هایی است که در قالب دوره های آموزشی مدیریت قرار گرفته و به توسعه ی راهکارهای موجود در زمینه ی مدیریت پروژه های مختلف می پردازد.
در حقیقت امروزه برای انجام پروژه های مختلف در تمامی سازمان ها و شرکت ها، تیم هایی فعالیت می کنند که سررشته ای از مباحث مدیریتی نداشته و گاهاً با ناآگاهی می توانند اهداف پروژه ی مورد نظر را خراب کرده و پروژه را به چالش بکشند. اما در دوره هایی که برای شما در نظر گرفته شده است، و در تمامی دنیا از این دوره ها برای مدیریت بهتر و بهینه در پروژه های مختلف استفاده می شود، شما می توانید با راهکارهای متعدد برای مدیریت پروژه ی خود آشنا شوید. دوره مقدمات کنترل و ارزیابی فناوری اطلاعات مبتنی بر چارچوب COBIT V5 می تواند به شما در زمینه ی مدیریت پروژه هایتان بسیار کمک کند اما باید در نظر داشته باشید که این دوره، به عنوان دوره ی مقدماتی و پیش نیاز دوره های بعدی می باشد که شما را به طور تخصصی برای این مباحث آماده خواهد ساخت. برخی از سرفصل هایی که در این دوره به شما آموزش داده می شوند و از اهداف این دوره نیز به شمار می روند در زیر آمده است:
چالش های مدیریت فناوری اطلاعات، مفاهیم حاکمیت فناوری اطلاعات، بررسی چهار حوزه ی اصلی COBIT و ویژگی های هر کدام از آن ها، به کارگیری COBIT به عنوان یک ابزار برای توسعه و پیشرفت، بررسی فرآیندهای برنامه ریزی و سازماندهی فناوری اطلاعات مبتنی بر COBIT و …
اما مخاطبین اصلی این دوره تمامی کسانی هستند که قصد استفاده از این دوره ها در مدیریت پروژه های خود را دارند و استفاده از آن ها را به عنوان یک ابزار برای پیش برد اهداف اصلی پروژه می شناسند است.

بیشتر بخوانید:  دوره AGILE METHODS
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۴,۲۸
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top