دوره CITRIX XenServer 6.5 - آموزشگاه ویستا
دوره CITRIX XenServer 6.5

دوره CITRIX XenServer 6.5

دوره آموزشی CITRIX XenServer 6.5 از جمله دوره هایی است که به منظور آشنایی با نرم افزارهای شرکت سیتریکس در زمینه ی شبکه، برای علاقمندان و نیازمندان به این دوره ارائه شده است.
شرکت نرم افزاری CITRIX یک از شرکت های شناخته شده در دنیا، اما ناشناخته در ایران است که در زمینه ی نرم افزارهای شبکه، راه اندازی، کنترل، کنترل از راه دور و… به شما راهکارها و نرم افزارهای جدید را عرضه می کند و با توجه به رایگان بودن آن، برتری قابل توجهی نسبت به دیگر نرم افزارها و شرکت های ارائه کننده دارد.
امروزه در سازمان ها و ارگان های بزرگ و کوچک، نیاز به جابجایی اطلاعات و ارتباط قسمت های مختلف با یکدیگر، به شدت حس می شود. اما این جابجایی و ارتباط باید از طریق تکنولوژی به روز، یعنی شبکه انجام شود. راه اندازی و کنترل شبکه نیازمند آموزش های خاص و همچنین نیازمند استفاده از نرم افزارهای مخصوص می باشد، که CITRIX با توجه به نیازهای موجود، دست به عرضه ی چنین نرم افزارهایی زده است.
CITRIX در دنیای شبکه، از دیگر رقبای خود بهتر عمل می کند و بدون شک یکی از بهترین مجازی سازهای دنیا، CITRIX می باشد. اما به دلیل کمبود منابع آموزشی و کمبود اطلاعاتی در مورد این مجازی ساز، بسیاری از مهندسین شبکه از آن غافل شده و استفاده نمی کنند. اما ما در این دوره قصد داریم شما را با دنیای CITRIX آشنا کرده و نیازهای شما در این زمینه را برطرف کنیم.
از مخاطبین اصلی این دوره می توان به مهندسین شبکه، مهندسین فنی، دانشجویان IT و به طور کلی تمامی کسانی که به مسائل شبکه علاقمند هستند و یا می خواهند شبکه ی تحت کنترل خود را به طور جدی و با تکنولوژی آسان و به روز دنیا اداره کنند، اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  دوره CRYPTOGRAPHY
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره CITRIX Netscaler

دوره آموزشی CITRIX Netscaler از جمله زیرمجموعه های دوره های سیتریکس می باشد که شما ...
دوره CITRIX Netscaler
امتیاز

دوره CITRIX XenDesktop & XenApp 7.6

دوره آموزشی CITRIX XenDesktop & XenApp 7.6 از مجموعه دوره هایی است که زیرمجموعه ی ...
دوره CITRIX XenDesktop & XenApp 7.6
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top