دوره CISSP - آموزشگاه ویستا
دوره CISSP

دوره CISSP

دوره ی آموزشی ( CISSP Certified Information Systems Security Professional) از مجموعه دوره هایی است که توسط کنسرسیوم امنیت اطلاعات (ISC ) ارائه شده است و از مدرک آن می توان به عنوان یک مدرک معتبری در بخش امنیت شبکه یاد کرد چرا که این این دوره به هیچ محصول خاصی وابستگی ندارد.
امروزه با وجود هکرها و کسانی که به شبکه ها دستبرد زده و اطلاعات و مدارک محرمانه ی آن ها را به سرقت می برند، وجود سیاست های امنیتی در هر شبکه و ارگان ضروری می باشد. لذا افرادی که این مدرک را بدست می آورند، دانش و توانایی لازم برای اجرای سیاست های کلان امنیتی در شبکه ها را دارا شده و می توانند در شرکت های بزرگ و برای شبکه های بزرگ، این سیاست ها را پایه گذاری کنند. این مدرک آن قدر مورد تایید است که حتی کشورهای بزرگی نظیر آمریکا و کشورهای اروپائی، بر اعتبار آن صحه گذاشته و حتی مراکز بزرگی همچون وزارت دفاع آمریکا نیز آن را معتبر می دانند.
در حقیقت این دوره CISSP ، اولین مدرک در زمینه ی امنیت اطلاعات است که بسیار معتبر می باشد.
در این دوره، عمق و وسعت دانش یک فرد با تمرکز بر ۸ دامنه امنیت سنجیده می شود و به او سیاست های کلان مدیریت امنیتی شبکه را می آموزند. در اصل افرادی که این دوره را پشت سر می گذارند، درک کامل و مستقلی از مسائلی مربوط به مهندسی اجتماعی پیدا کرده و قادر به ایجاد امنیت اطلاعات در سازمان های بزرگ با ارائه ی خط مشی ویژه با سیاست های خاص امنیتی آن سازمان می باشند.
از جمله مخاطبین این دوره می توان به افراد حرفه ای در زمینه ی شبکه، مهندسین کنترل، مهندسین فنی، مدیران شبکه و به طور کلی تمامی کسانی که علاقمند به تکمیل توانایی های خود در زمینه ی امنیت اطلاعات می باشند، اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  دوره CITRIX XenDesktop & XenApp 7.6
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۴
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top