دوره CISA - آموزشگاه ویستا
دوره CISA

دوره CISA

دوره ی آموزشی (CISA (Certified Information Systems Auditor از جمله دوره هایی است که به منظور بازرسی و مانیتور کردن سیستم های اطلاعاتی، طراحی و ارائه شده است. در این دوره افراد به درجه ای خواهند رسید که می توانند سیستم های اطلاعاتی را بازرسی، کنترل، مانیتور و مورد بررسی قرار دهند و از صحت رفتار آن ها اطمینان حاصل نمایند. با کسب مدرک CISA شما در سرتاسر دنیا و در بسیاری از شرکت های معتبر، به عنوان یک بازرس سیستم های اطلاعاتی مورد تایید شناخته می شوید و می توانید در این زمینه فعالیت کنید. سیستم های کسب و کار سازمان ها به طورعمده نیازمند کنترل و مانیتورینگ و بازرسی هستند، که این کار از دست هرکسی ساخته نیست. اما کسانی که این مدرک را می گیرند، توانایی انجام بدون نقص آن را خواهند داشت.
با گسترش سازمان هایی که از سیستم ها استفاده می کنند و به کنترل کنندگان این سیستم ها نیازمند هستند، تقاضا برای چنین تخصصی زیاد شده و در نتیجه ی آن افرادی که CISA را در دست دارند به عنوان سرممیزی استاندارد کنترل و تخصص های امنیتی، توسط این شرکت ها به استخدام در خواهند آمد.
اگر قصد شرکت در چنین دوره ای را دارید، لازم است بدانید که پیش نیاز این دوره، آشنایی با مفاهیم امنیت و شبکه می باشد و شما در این دوره، به اطلاعات خودتان اضافه بر آشنایی با مفاهیم، خواهید افزود.
از جمله مخاطبین این دوره نیز می توان به مدیران امنیت، کارشناسان امنیت، مهندسین فنی شبکه و مدیران اصلی شبکه که کار کنترل و نظارت بر فعالیت های شبکه را دارند، اشاره کرد. شما نیز اگر از این دسته افراد هستید و به این توانایی ها و این مدرک نیاز پیدا کرده اید، این دوره را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید:  دوره CSCU
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۵
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION

دوره ی آموزشی JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION از جمله دوره های مربوط به تجهیز SSG ...
دوره JUNIPER SSG VPN ADMINISTRATION
امتیاز

دوره JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL

دوره ی آموزشی JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL از جمله دوره هایی است که در زمینه ...
دوره JUNIPER SSG MODELS PROFESSIONAL
امتیاز

دوره JUNIPER SSG MODEL FOUNDATION

دوره ی آموزشی JUNIPER SSG MODEL FOUNDATION از جمله دوره هایی است که براساس تامین ...
دوره JUNIPER SSG MODEL FOUNDATION
امتیاز

دوره JUNIPER IDP

دوره ی آموزشی JUNIPER IDP,NSMاز جمله دوره هایی است که در مبحث نفوذ به سیستم ...
دوره JUNIPER IDP
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top