دوره CEH V.9 - آموزشگاه ویستا
دوره CEH V.9

دوره CEH V.9

دوره ی آموزشی CEH V.9 به معنی Certified Ethical Hacker، دوره ای در مورد موارد امنیتی شبکه می باشد که از طرف شرکت بزرگ EC-COUNCIL مورد برگزاری قرار گرفته است. در این دوره که همانطور که از اسم آن پیداست، روش های مقابله با هکرها را به شما آموزش می دهد، هدف این است که شما در مقابل خطراتی که یک شبکه ی تحت کنترل را تهدید می کند مقابله کنید و از نفوذهای بی جا به شبکه جلوگیری نمایید. در بسیاری از دوره های امنیتی موجود، تنها روش های دفاع در برابر حملات را به شما آموزش می دهند، اما ویژگی منحصر به فرد این دوره این است که از طریق سیستم های لینوکس و ویندوز، به شما نحوه ی تهاجم نیز آموزش داده می شود و در حقیقت این دوره کاملا به صورت تهاجمی برگزار می شود.
از آن جا که هر روزه به تعداد افراد سو استفاده کننده از شبکه های مجازی اضافه می شود و اصطلاحاً هکرهایی وجود دارند که به شبکه ها دستبرد زده و مدارک و اطلاعات داخل شبکه را به سرقت می برند، شرکت بزرگ EC-COUNCIL دست به برگزاری این دوره زده و به گونه ای فراگیر شده است که مدرک آن نیز در اکثر سازمان های معتبر، اعتبار داشته و دارنده ی آن مدرک توانایی مقابله با نفوذهای بی جا را خواهد داشت.
در این دوره CEH V.9 شما به صورت کاملا عملی با روش های تست نفوذ Penetration Test آشنا خواهید شد و قادر به استفاده از آن ها برای شناسایی نفوذهای بی جا و آسیب پذیری های سیستم در برابر نفوذ، بر روی شبکه ی تحت کنترل خود خواهید بود.
مهندسین کنترل، مهندسین شبکه، دانشجویان علاقمند به مسائل شبکه، مهندسین و دانشجویان IT و به طور کلی تمامی کسانی که به مسائل شبکه و امنیت علاقمند هستند و قصد ادامه ی این راه را دارند، از مخاطبین اصلی این دوره شناخته می شوند.

بیشتر بخوانید:  دوره +storage
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۴
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top