دوره CEH+Pentest - آموزشگاه ویستا
دوره CEH+Pentest

دوره CEH+Pentest

دوره ی آموزشی CEH+Pentest همانطور که از اسم آن پیداست، تلفیقی از دوره های CEH و Pentest می باشد که هر کدام از آن ها به گونه ای در مورد مباحث امنیتی شبکه حرف هایی برای گفتن و مطالبی برای آموزش به شما را دارند. در این دوره ها که از طرف شرکت بزرگ EC-COUNCIL برگزار می شود، به شما پروتکل های مختلفی که در لایه های شبکه وجود دارند آموزش داده می شود و سپس با تهدیدات و حملاتی که در آن ها وجود دارد آشنا می شوید. سپس با ملاحظات امنیتی و نحوه ی پیکربندی امنیتی این پروتکل ها را آموزش دیده و توانایی انجام آن ها را فرا خواهید گرفت.
امروزه با وجود هکرهای قدرتمند در زمینه ی شبکه های مجازی، استفاده از پروتکل های امنیتی قوی و آشنایی با مباحث امنیت شبکه، ضروری بوده چرا که نفوذهای بدون اجازه به شبکه های تحت کنترل، بسیار زیاد می باشند.
هدف از برگزاری این دوره، بررسی پروتکل ها و شبکه ها و تهدیدات آن ها از دیدگاه امنیتی، روش های ایمن سازی شبکه و نحوه ی سواستفاده توسط نفوذگر می باشد.
پس اگر شبکه ای را تحت کنترل خود دارید و یا قصد ایمن سازی یک شبکه را دارید، استفاده از این دوره CEH+Pentest می تواند به شما در شناخت مباحث امنیتی و استفاده از ابزارهای لینوکس و… برای کنترل امنیت شبکه و بستن راه های نفوذ به شبکه، بسیار کمک کرده و شبکه ی شما را ایمن سازی کند. شناسایی نقاط ضعف سیستم، تعیین وضعیت امنیت سیستم توسط تست های نفوذ، آشنایی با چک لیست های امنیتی، روش های دفاع و حمله در برابر هکرها و نفوذها و… از جمله دیگر مباحثی است که در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  دوره CISSP
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۴
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره CEH+ & Security

دوره ی آموزشی CEH+ & Security از جمله دوره هایی است که به منظور آشنایی بیشتر ...
دوره CEH+ & Security
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top