دوره CDCE - آموزشگاه ویستا
دوره CDCE

دوره CDCE

دوره ی آموزشی CDCE مخفف شده ی Certified Data Center Expert، به معنی تخصصی ترین دوره ی آموزشی در زمینه ی مباحث دیتاسنتر می باشد که برای شما عزیزان ارائه شده است.
این دوره، آموزش هایی جهت بدست آوردن گواهینامه ی معتبری در این زمینه را به شما عرضه می دارد، که در انتهای آن می توانید برای گرفتن آن گواهینامه اقدام کنید. گواهینامه برتر برای متخصصان مرکز داده در طراحی / ساخت و محاسبات مرکز داده و زمینه های مربوطه است. این دوره ۵ روزه برای آماده سازی شرکت کنندگان برای تجزیه و تحلیل مورد خاص کسب و کار و انجام ارزیابی فنی برای یک طرح پروژه و مجموعه ای از طرح های برای اجرای یک مرکز داده حیاتی مأموریت طراحی شده است.
شما در این دوره می آموزید تا چگونه تجهیزات مربوط به دیتاسنترها را انتخاب کنید و نحوه ی کار با اسکریپت های تست تجهیزات را آموخته و تست عملکرد یکپارچه سازی و اعتبارسنجی را نیز خواهید آموخت. متخصصانی که این دوره را پشت سر می گذارند، توانایی دریافت آن گواهینامه ی معتبر را داشته و در نهایت نیز به عنوان نخبگان و متخصصین امر دیتاسنتر، در مراکز داده ی بزرگ شروع به فعالیت خواهند کرد. دوره های دیتاسنتر برپایه ی یکدیگر بناگذاشته شده و بدین معنی است که اگر شما در ابتدا با مفاهیم و چگونگی عملکرد دیتاسنترها آشنا نشده باشید، متخصص شدن و نخبه شدن در زمینه ی دیتاسنتر، عملی نخواهد بود. پس شما برای گذراندن این دوره، نیازمند گذراندن دوره هایی نظیر CDCP و CDCS ، به عنوان پیش نیاز، خواهید بود.
متخصصین دیتاسنترها، مدیران مراکز داده، کارکنان فنی مراکز داده، دانشجویان علاقمند به مباحث دیتاسنتر و به طور کلی تمامی کسانی که قصد ادامه دادن مسیر کار در مراکز داده را دارند، از جمله مخاطبین اصلی این دوره به شمار خواهند رفت.

بیشتر بخوانید:  دوره DATA CENTER TIA
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۲
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top