دوره CCNP VPN - آموزشگاه ویستا
دوره CCNP VPN

دوره CCNP VPN

دوره آموزشی CCNP VPN یکی از دوره هایی است که زیرمجموعه ی دوره ی CCNP Security قرار گرفته و به ارتقای سطح امنیتی تجهیزات شبکه ی سیسکو می پردازد.

شبکه ی خصوصی مجازی (virtual private network) یا به اختصار vpnشبکه ای است که به شما اجازه می دهد تا اطلاعات خود را از طریق فضای مجازی جابجا کنید اما با رمزنگاری ها و هویت سازی های بخصوص، این انتقال اطلاعات را به صورت محرمانه نگهداشته و اجازه ی دسترسی به هیچکسی جز کنترل کننده های آن شبکه را ندهید.

در سازمان ها و مکان هایی که به ارتباط درون سازمانی از طریق فضای مجازی نیاز دارند، از شبکه استفاده می شود. یکی از معتبرترین شبکه ها برای این سازمان ها تجهیزات سیسکو است. سیسکو برای ایجاد امنیت شبکه های خود، الگوریتم هایی را بر اساس دوره های CCNP Security طراحی و ارائه کرده است تا مهندسین شبکه که کار نظارت و کنترل شبکه را بعهده دارند، بتوانند امنیت اطلاعات آن سازمان را تامین کنند.

شما در ارتباط های مجازی همانند ارتباط از طریق شبکه، باید مسیر ورود و خروج های بدون اجازه را ببندید و از بروز هرگونه اختلال در شبکه ی تحت کنترل جلوگیری کنید.

در این دوره CCNP VPN شما ابتدا با مفاهیم پایه ی vpn آشنا شده و مهارت هایی برای نصب، طراحی و پیکربندی vpn بر روی شبکه ی خود را می آموزید.

بیشتر بخوانید:  دوره CCNA Routing Switching

مخاطبین این دوره معمولا افرادی هستند که کنترل یک شبکه را در یک سازمان به عهده دارند و میخواهند امنیت بستری که برای آن سازمان فراهم کرده اند را به صورت حرفه ای تامین کنند. البته دانشجویان IT و مهندسین شبکه ای که به کارهای امنیتی و vpn ها و… علاقمند هستند نیز می توانند از این دوره بهره ی کافی ببرند.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

  1. متین امیری
    ۱۱:۳۳ مورخه ۲۹ اردیبهشت ۹۷

    بسیار هم عالی
    ممنون از مطلب خوبتون

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۲۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top