دوره CCNP T-Shoot - آموزشگاه ویستا
دوره CCNP T-Shoot

دوره CCNP T-Shoot

دوره آموزشی CCNP T-Shoot یکی از دوره هایی است که به منظور ارتقا امکانات و استفاده از تجهیزات سیسکو طراحی و ارائه شده است.

تجهیزات سیسکو، معتبرترین و کاربردی ترین تجهیزات شبکه است که امروزه در سازمان ها و مراکز مهمی که به ارتباط شبکه ای دورن سازمانی نیاز دارند، استفاده می شود. پس کسانی که به کنترل و مانیتورینگ و عیب یابی و رفع عیب این سیستم های شبکه ای می پردازند، باید با دوره های حرفه ای و امکانات پیچیده ی این شبکه ها آشنایی داشته باشند. یکی از این دوره ها CCNP T-Shoot می باشد.

هدف از ارائه ی این دوره، طراحی، اجرا و عیب یابی و رسیدگی به شبکه هایی است که که از تجهیزات شبکه ی سیسکو استفاده می کنند. در حقیقت این رسیدگی و کنترل، به گونه ای ارتباط بین سیستم های امنیتی و صوتی و تصویری و وایرلس می باشد. اگر تجربه ی کاری در زمینه ی شبکه را دارید و می خواهید سطح کیفی مهارت های خودتان در کنترل شبکه ی تحت نظرتان را بالا ببرید، این دوره به شدت به شما توصیه می شود. در حقیقت بعد از گذراندن دوره های CCNP که یکی از کورس های آن CCNP T-Shoot می باشد، شما به یک مهندس شبکه، مهندس پشتیبان و یا مهندس سیستم حرفه ای تبدیل خواهید شد.

شما در این دوره، برنامه ریزی و تعمیر نگهداری منظم مسیردهی در شبکه ی سازمانی پیچیده را فرا خواهید گرفت و قادر به استفاده از روش های مبتنی بر فناوری نوین و سازگار با سیستم های خود خواهید بود که در نتیجه ی آن می توانید به عیب یابی و رفع عیب های سیستم بپردازید.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۲۸
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره CCNP Datacenter

دوره CCNP Datacenter  یکی از مدارک ارائه شده توسط شرکت سیسکو می باشد که به افراد توانایی ...
دوره CCNP Datacenter
امتیاز

دوره CCNP IPS

دوره ی آموزشی  CCNP IPS یکی از زیرمجموعه های دوره ی اصلی CCNP است که ...
دوره CCNP IPS
امتیاز

دوره CCNP Voice

دوره ی آموزشی CCNP Voice یکی از دوره هایی است که به منظور اجرای آپشن ...
دوره CCNP Voice
3 امتیاز 5 ستاره
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top