دوره CCNP SWITCH - آموزشگاه ویستا
دوره CCNP SWITCH

دوره CCNP SWITCH

دوره ی آموزشی CCNP SWITCH یکی از دوره هایی است که برای راه اندازی تجهیزات سیسکو، طراحی و ارائه شده است.

در دوره Switch شما با مفاهیم برنامه ریزی، ترکیب بندی و پیاده سازی تجهیزات  switching سیسکو را یاد گرفته و از آن ها در بستر تجهیزات شبکه ی سیسکو استفاده کنید. در این دوره ها شما قادر می شوید تا طراحی، اجرا و رسیدگی و کنترل تجهیزات شبکه (بخصوص تجهیزات سوئیچینگ) را فراگرفته و برای پیشبرد اهداف شبکه ی یک سازمان از آن ها استفاده کنید.

سوئیچ یکی از سه کورس اصلی  CCNP است که به شما به صورت جداگانه آموزش داده می شود. دو کورس دیگر آن را نیز می توانید در دوره های جداگانه آموزش ببینید.

در حقیقت switch برای پیشبرد اهداف مهندسان شبکه ای است که به صورت حرفه ای با شبکه های پیچیده سر و کار دارند و کنترل و مانیتورینگ آن ها را بعهده دارند. اگر یک مهندس شبکه هستید و می خواهید شبکه ی تحت کنترل خودتان را به درستی هدایت کنید، فراگرفتن مبحث های CCNP برای شما یکی از ضروری ترین هاست.

به صورت واضح تر می توان گفت که شما در این دوره، یکپارچه سازی VLAN , WLAN و صوت و تصویر را در بستری امن فرا خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید:  دوره CCNP IPS

پس از گذراندن این دوره CCNP SWITCH ، دانشجو قادر خواهد بود تا طراحی شبکه های تحت نظر خود را تجزیه و تحلیل کند، مسیر دهی VLAN , WLAN را پیاده سازی کند، در یک شبکه ی سوئیچ شده امکانات امنیتی را پیاده سازی کند، صوت و تصویر را در یک شبکه جای دهی کند، فناوری با دسترسی بالا را پیاده سازی کرده و از سوئیچ های چندلایه استفاده کند و به طور کلی فرایند طراحی تا اجرای صحیح یک شبکه در یک سازمان را اجرایی و کنترل کند.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۲۶
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top