دوره CCNP Security - آموزشگاه ویستا
دوره CCNP Security

دوره CCNP Security

دوره ی آموزشی CCNP Security دوره ای جدید در زمینه ی تجهیزات شبکه ی سیسکو است که به منظور ارتقای سطح امنیت این تجهیزات طراحی و ارائه شده است.

در حقیقت این دوره با هدف ایجاد امنیت تجهیزات سیسکو در روتر، سوئیچ، دستگاه و وسایل شبکه همراه با فرایندهای گسترش و پیدا کردن عیب و رفع عیب های فایروال ها، vpn و… در محیط های شبکه، ایجاد شده است. در این دوره به دانشجویان، نحوه ی پیاده سازی ویژگی های امنیتی روترها و سوئیچ ها آموزش داده خواهد شد و در پایان این دوره، فرد قادر است تا امنیت vpnها، فایروال ها و IPSها را بر روی انواع روتر و سوئیچ های سیسکو، تامین کند.

این دوره CCNP Security شامل دوره های SISAS، SITCS، SENSS و SIMOS است که کورس های جداگانه ای از امنیت تجهیزات شبکه را مورد بحث قرار خواهند داد.

به زبان ساده، این دوره به شما امکان نصب و مدیریت و طراحی امنیت تجهیزات شبکه را آموزش خواهد داد و شما قادر به انجام نصب و پیکربندی آن ها بر روی سخت افزار شبکه های تحت کنترل خود خواهید شد.

به طور مثال در کورس SISAS، شما قادر خواهید بود تا راه حلهای دسترسی ایمن ( SISAS) را بر روی شبکه ی خود پیاده سازی کنید. در حقیقت شما برای جلوگیری از دسترسی های غیرمجاز از خارج شبکه به آن، ایجاد سطح امنیت قوی بر روی شبکه، تامین امنیت دستگاه های متصل به شبکه و به طور کلی شناسایی و برطرف کردن خطاهای احتمالی از لحاظ امنیتی در شبکه، باید از سطوح امنیتی ای استفاده کنید که مورد تایید و سازگار با تجهیزات سیسکو هستند.

بیشتر بخوانید:  دوره CCNP Datacenter

این دوره به مهندسین شبکه، مهندسین  IT و به طور کلی کسانی که علاقمند به این گونه فعالیت های شبکه ای هستند پیشنهاد می شود.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۲۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره CCNP Firewall

دوره آموزشی  CCNP Firewall یکی از زیرمجموعه های دوره های CCNP Security  است که مخصوص ...
دوره CCNP Firewall
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top