دوره CCNP IPS - آموزشگاه ویستا
دوره CCNP IPS

دوره CCNP IPS

دوره ی آموزشی  CCNP IPS یکی از زیرمجموعه های دوره ی اصلی CCNP است که به منظور تامین امنیت شبکه های ارتباطی درون سازمانی سیسکو، از طرف همین شرکت طراحی و ارائه شده است. آزمونی وجود دارد که به شما گواهی نامه ای می دهد بدین معنی که شما توانایی کنترل و حفاظت از سیستم های شبکه و تامین امنیت آن ها را دارید و می توانید از تکنولوژی های به روز برای حفاظت از این سیستم ها استفاده کنید.

شما پس از گذراندن این دوره می توانید در این آزمون شرکت کرده و مدرک لازم را بدست آورید. اما به صورت جداگانه، تنها گذراندن این دوره می تواند شما را به یک مهندس کنترل کننده ی شبکه تبدیل کند تا بتوانید در سازمان هایی که از این گونه وسایل ارتباطی استفاده می کنند، فعالیت کنید.

در حقیقت دوره ی CCNP در رابطه با مهارت هایی است که شما در اداره ی یک شبکه بدست می آورید.

در این دوره شما با  CCNP IPS آشنایی پیدا کرده و نحوه ی یکپارچه سازی شبکه ی IPS رافراخواهید گرفت. راه اندازی اولیه شبکه، مدیریت آن، تامین امنیت شبکه، بهینه سازی عملکرد سنسورها، ماژول ها و … نیز از دیگر بخش های این دوره آموزشی است. در این دوره شما یاد میگیرید تا ناهنجاری های  IPS را تشخیص داده و در صدد برطرف کردن آن ها برآیید.

بیشتر بخوانید:  دوره JUNIPER SSG MODEL FOUNDATION

به طور کلی، اگر قصد این را دارید که از ورودهای بدون اجازه و نقص های درون شبکه ای، به شبکه ی سیسکو جلوگیری کنید، این دوره می تواند بسیار مفید واقع شود.

این دوره به کسانی که علاقمند به زمینه های IT هستند و کسانی که کنترل و مدیریت امنیت یک شبکه را به عهده دارند بسیار توصیه می شود.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۳۰
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره CCNP Datacenter

دوره CCNP Datacenter  یکی از مدارک ارائه شده توسط شرکت سیسکو می باشد که به افراد توانایی ...
دوره CCNP Datacenter
امتیاز

دوره CCNP T-Shoot

دوره آموزشی CCNP T-Shoot یکی از دوره هایی است که به منظور ارتقا امکانات و ...
دوره CCNP T-Shoot
امتیاز

دوره CCNP Voice

دوره ی آموزشی CCNP Voice یکی از دوره هایی است که به منظور اجرای آپشن ...
دوره CCNP Voice
3 امتیاز 5 ستاره
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top